Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. október 20.

2014 júniusi limitált trendkiadás

01- highway to pretty! árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orsolyanovak

2016. december 10.

Pár száz forintért vettem, gondoltam első pirosítónak megteszi. A pirosító jó is egyébként, tényleg. Erősen pigmentált, így óvatosan kell bánni a felvitellel. Az árnyalata számomra is egész megfelelő bár biztosan lehetne jobb is. Pirosítót én mindig csak az alapozó fölé használok, így egész természetes hatást is nyújt. Szóval ez ennyi pénzért nem rossz, megleszek vele, de újra nem venném.
A highlighter viszint elég gagyi. Borzasztóan peregnek a csillámok, nem lehet vele koncentráltan dolgozni. Nekem a rózsaszínes fény sem tetszik. Eléggé beleül a pórusokba, ez néha hajlamos az alapozott bőrt is elcsúfítani. A csillámok nagyon nagyok benne, elég intenzíven csillognak, és azt vettem észre, hogy több színben is, így egy kicsit irizáló hatása van. Nagyon művi az egész, szóval ez inkább kislányoknak való szórakozgatni, hogy de jól csillog...:D
Nyilván ennyi pénzért, nem is vártam semmit, (Minek vettem meg?..:D) mégis van egy "használható" pirosítóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

2014. október 14.

A pirosító része valami csodás, pont az a szín ami a természetes arcpírom színe is, így nagyon természetes hatást tudok vele elérni. Pigmentált, de azért nem eszeveszetten, így nagyon szolidan is használható, erősebb hatás eléréséhez pedig építhető. A highlighter része számomra nem az igazi, préseltek közül a Philosophy Amazing Grace a kedvencem, az azért mérföldekkel jobb (persze drágább is). Külön pontozva a pirosítónak öt csillagot adnék, a highlighternek hármat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

Pampilla

2014. augusztus 28.

Na ilyet még nem láttam,hogy egy tégelyben a pirosító és a highlighter,biztos van ilyen,de én most csodálkoztam csak rá.És nagyon-de-nagyon kellett ez nekem,gyönyörű színe van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 28.