Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gyik

2015. augusztus 8.

Kincsönek köszönhetően hozzájutottam ehhez a szépséges limitált kiadású kabukihoz, amit felháborító módon Magyarországon nem lehetett kapni. Szuper, óriási, puha, tömött ecset, nagyon fogom szeretni:-) Essence-nek mínusz pont azért, mert kis hazánkba csak a termékek egy részét hozzák be, annak ellenére, hogy lenne rájuk kereslet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.