Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Lulic, Módosítva: 2012. szeptember 7.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Puhává varázsolja a lábakat.

jibjab

2013. április 20.

Szeretem az Essence termékeket, mert sok kis praktikus, utazáshoz, munkába is hurcolható dolgot találok közöttük nagyon jó áron. Na, ez nem feltétlenül tartozik ebbe a kategóriába. Bedőltem neki, mert hát ki ne szeretne kellemesen és gyorsan megszabadulni a talpán lévő bőrkeményedéstől. Fürdés közben próbálkoztam vele többször is, de az én makacsabb bőrkeményedésemmel nem bírt el. egyébként jó a kialakítása és jó, hogy nem lehet vele megsérteni a hámréteget, illetve nem lehet túlreszelni a talpat. Aki ez utóbbit tapasztalta, az tudja, hogy az milyen fájdalmas tud lenni! Minimálisat segített a talpam állapotán, de nekem ez kevés. A barátnőm rendszeresen használja. Neki sokkal kevesebbet kell dolgozni a talpán, szerencsés alkat ezért hetente 1x fürdés közben használja és teljesen rendben van tőle a lába. Nekem sajnos kevés, pedig annyira bíztam benne és nagyon jó lett volna, ha működött volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

Maniac

2013. április 19.

Nagyon jól néz ki, de hogy nekem ez semmit nem használt, az biztos! Inkább fogom a sarokreszelőt, meg a habkövet, de az dolgozik is, kérem szépen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 5.

Én nagyon szeretem ezt a kis szerkentyűt, szerintem tök jól leszedi a sarokról amit le kell, a nagyon furcsa kialakítás ellenére is. És ami nagy plussz, hogy könnyű tisztítani, ezáltal sokkal higiénikusabb mint a sima sarokreszelő, amibe beleragad a sok hát hmmm bőrcafat (bocsi a kifejezésért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

narubra

2012. október 5.

Nekem semmit sem szedett le a sarkamról,sem szárazon,sem nedvesen. Egyébként dizájnos a kinézete, az öcsém LEGO- UFO leszállópályájához pont jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Lulic

2012. szeptember 3.

Nedves bőrön használva szépen leszedi az elhalt bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Nedves bőrön használva szépen leszedi az elhalt bőrt.