Essence

Ár:   995 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

A masszázspontoknak köszönhetően ez a gélpárna csúszás nélküli tartást ad még a legextravagánsabb magassarkú cipőben is. Megelőzi a lábfej fájdalmát, a cipő dörzsölését és a vízhólyagokat.

aranypáva

2015. december 12.

Minden magassarkúmba zselés talpbetétet használok, enélkül előre csúszik a lábam. Kipróbáltam ezt is, de ezen az áron 6 párat veszek ebayen, így nekem nem éri meg. Inkább megvárom még megérkezik ebayről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Black Fairy

2015. május 3.

Nekem egy újabb fajta van, aminek fekete bevonata van...hát...eddig ennél jobbat még nem leltem magassarkúakba...
Tökéletes! "Olyan, mintha felhőkön járnál" - elég erős túlzásnak tartottam, amíg ki nem próbáltam, de igen: tényleg olyan!
Nagyon kényelmes, gátolja a csúszást, nincsenek bőrkeményedéseim se, amióta használom, és bármilyen magassarkúban képes vagyok órákig is állni egy helyben akár...és mindezt ennek köszönhetem! (Bakancsos-tornacipős vagyok inkább...)
Nagyon jól tapad, és lemosás után újra használható tényleg, tehát nagyon megérte, nagyon szeretem!
Ha az enyém elkopik, akkor tuti, hogy megint ilyet fogok venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

Ha az enyém elkopik, akkor tuti, hogy megint ilyet fogok venni! :)

Regi84

2015. április 19.

Nagyon jól letapad, nem csúszkál, kényelmesebbé teszi a cipőt. Én csak egy alkalomra vettem igazából, mert alapból nincs bajom a hosszútávú magassarkú hordással, de a célnak tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Oraculum

2014. február 10.

Nagyon jó minőségű, abszolút nélkülözhetetlen, kényelmes:)
Akciósan 300 Ft-ért jutottam hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Nagyon jó minőségű, abszolút nélkülözhetetlen, kényelmes:)
Akciósan 300 Ft-ért jutottam hozzá:)

Bellala

2013. június 27.

Nekem jobban bevált, mint a drágább márkák talpbetétei. Rugalmasabb,stabilan be lehet ragasztani a cipőbe, és egyáltalán nem mászkál el benne. Kényelmesebb, mint a többi hasonló termék, amiknél sokszor nagyon éreztem, hogy "ott vannak", és volt, ami ki is dörzsölte a talpam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

lumiukko

2013. május 2.

Semmi extra, ugyanolyan, mint egy akármilyen másik talpbetét: segítenek, de azért nem túl sokat. 1000 forintot, amennyibe ez kerül, szerintem annyira nem ér meg, mert hamar elvékonyodik. Ennyiért már kapni Schollt, ami szintén nem egy nagy szám, viszont legalább évek múltán sem vékonyodik az el (legalábbis nekem). Egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

KataaBabaa

2013. március 27.

Imádom, élni nem tudok nélküle bizonyos sarokmagasság felett. Nagyon jó az ára, és veri kényelemben a drágábbakat! Abszolút best!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Xinezia

2013. február 8.

Számomra nélkülözhetetlen a mindennapokban. Munkám miatt sokszor napi 8-10 órát is kénytelen vagyok magassarkúban tölteni, így külön felüdülés számomra ez a zselés talpbetét. Mivel gyakran és nagyon sokat használom, így viszonylag hamar elkopik, elvékonyodik, de ennyi pénzért simán megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

n.eszter92

2012. december 7.

Egyetemi gólyabál előtt vettem, mert a magassarkúm eszméletlenül kényelmetlen már elég rövid idő után. Ezzel táncoltam benne, 1-2 órát is talán, a talpam alá raktam. Azóta is benne van. Persze így sem a legkényelmesebb, de bőven vállalható, megérte megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Andi17

2012. október 17.

Úristen ez a termék hányszor mentette már meg az életemet. Én a sarok és a talp részhez szoktam ragasztani, mert nekem mindegyik cipő nem töri, hanem szinte amputálja a lábam. Rengeteg szenvedéstől mentett már meg. Elsősegély dobozba kötelezővé tenném!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 17.