Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Lábápolók

Védi a lábat a felhólyagosodástól.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Oraculum

2014. február 10.

Akciósan vettem, abszolút bevált, de amúgy drága és nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Akciósan vettem, abszolút bevált, de amúgy drága és nem csodaszer.

Móni@nya

2013. július 4.

Zokni nélkül semmit nem tudok felvenni. A nyár, nálam egyet jelent a vízhólyagokkal. Megvettem, bevált. Még úgy is, hogy a kezdődő kidörzsölést kentem be. Nem hólyagosodott fel, picit kevésbé fájt, gond nélkül áttipegtem a városon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

Blame

2012. november 25.

A zokniszezon beköszöntével picit elkezdett a lábujjaim között bepirosodni és kicsit viszketni is. Gondoltam bekenem ezzel minden este és nagyon bevált. :D Már egyáltalán nem érzem hogy viszketne és nem is piros. Csak kár hogy hamar elfogyott, pedig nagyon jó kis termék és jó az illata is. De lehet én is kipróbálom majd a körömvirágkrémet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

otomar87

2012. július 30.

Teljesen egyetértek, egy sima babakenőcs is tudja azt, amire elvileg ez való. Nagyon finom illata van, végül lábápolónak használtam el, tök jó volt erre a célra. :) Jó áron vettem, nem bántam meg, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 30.

agi.greendaygirl

2012. május 7.

bár kételkedtem benne, adtam neki egy esélyt még valamelyik nyáron, és meglepő módon bevált. nem értettem, hogy egy stiftecske hogy védhet a cipő feltörésétől. Igazából egy csúszósabb réteget képez a bőrön, és így véd a kidörzsölődés ellen. elég egyszerűen működik :D A csúszós réteg miatt viszont kicsit nehézkesebb a járás pl egy papucsban..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.