Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Kategória:   Szépítő eszközök

Tedd a kedvenc cipőd végébe ezt a szuper kis sarokpárnát! a különleges formájú, átlátszó párna megvédi a sarkadat a hólyagoktól, az égéstől és még meg is fogja a lábadat, így nem csúszol ki a cipőből.

Gladys

2015. szeptember 23.

Nagyon bánom, hogy nem vettem meg hamarabb, mennyi szenvedést nem kellett volna átélnem, mikor a sebtapasz elcsúszott, jaj. De már van és nagyon szeretem és tényleg megóvja a sarkamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.