Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápolja és regenerálja a száraz körömágybőrt.

Tettix

2013. május 8.

Az állaga furcsa, olyan mintha ragacsos-nyúlós lenne, de valójában nem az, talán inkább zsírosnak mondanám. Viszont legalább nem ér semmit, nem ápol, nem regenerál, ugyanolyan száraz marad tőle a körömágy. Ráadásul beleül a kéz ráncaiba, és nem szívódik be, így bekenés után jól látható fehér keretet hagy a körmök körül. Kifejezetten csúnya a végeredmény, és egyáltalán nem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.