Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: szivoszal, Módosítva: 2014. november 14.

Kategória:   Kézkrémek

Körömápoló balzsam.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szivoszal

2014. március 11.

anyukám vette nekem is pár éve 100 forint körül. este lefekvéskor kézkrém, utána a körömápoló balzsam. én szeretem, szép tőle a köröm körüli bőr :)
lassan fogy, kevés kell belőle!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

lassan fogy, kevés kell belőle!!

aukszflora

2014. március 7.

Én még jópár évvel ezelőtt vettem ezt a kis csodát, de szerintem ezt a fajtát már nem gyártják. Nekem mindig pár nap alatt rendbeszedte a körömágybőrömet, és ez nagy szó,mivel én szó szerint kirágcsálom ott a bőrt ami felválik, így néha rettentően néztek ki az ujjaim. Amellett hogy gyorsan segített, az illata is isteni. Jó sűrű az állaga, így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.