Essence

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: ppetruc, Módosítva: 2020. április 9.

2019. ősz Spice it up! limitált kiadás

Igazi fűszeres, őszies paletta, amely 18 matt és csillámos színt és tüköt tartalmaz.

Dorci19

2019. december 8.

Nagyon szép őszi színek, a kék szemeket nagyon szépen ki lehet vele emelni. Viszont a tükröt nagyon hiányolom belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Babsszi

2019. november 17.

A jázmin palettáért indultam a müllerbe, de aztán a teszter alapján az hatalmas csalódás volt. Ennek a paletta létezéséről nem is tudtam viszont kellemes meglepetés volt a tesztert kipróbálva úgyhogy végül ezzel tértem haza. Alapjáraton nagyon szeretem ezeket a színeket, szerintem tökéletesen passzolnak a kék szememhez. Szóval összességében szépek a színek, nagyon pigmentáltak, alig porzanak és hihetetlenül tartósak (szemhéj alap nélkül is!). Ár-érték arányban tökéletes. Mondjuk azt nem értem hogy ebbe hogy tudtak ilyen pigmentált és szuper minőségű színeket tenni, míg a jázmin palettát akkor se hoztam volna haza ha ők fizetnek érte... Egyedül az nem tetszik benne, hogy bár a palettában simán elkülönülnek a színek, swatcholva illetve szemen viszont nagyon sok a hasonló árnyalat és ha már spice azaz fűszer a paletta fantázianeve, akkor néhány zöld színt elbírt volna szerintem. Összességében szeretem, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

ppetruc

2019. október 15.

Glamour-napokon szereztem be, próba cseresznye alapon. Egyáltalán nem bántam meg, csodaszép, pigmentált színek. A csillámos színek ujjal, vagy nedves ecsettel könnyen felvihetőek, de egyébként könnyen építhető. Rengeteg lehetőség van a palettában. Hajrá Essence, nagy pacsi, csak így tovább. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.