Essence

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db ecset + tok   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Elllla, Módosítva: 2019. november 22.

Kiszerelés:   6 db ecset + tok
Kategória:   Ecsetek

"Vigyázz, kész, varázslat! Az új ecsetkészlet minden szükséges ecsetet tartalmaz, ami egy káprázatos és inspiráló megjelenéshez szükséges - a klasszikus púdertől a highlighter, a pirosító, a szemhéjpúder, az árnyékoló és a duó szemöldök ecsetig. Mind a hat mesterséges sörtéjű és vegán. További előny: az elegáns ecset táskának köszönhetően a fésülködő asztalunkat is díszíti, illetve redezetté varázsolja. A készlet tökéletes akkor is, ha rohanunk, hiszen az ecsetek könnyen tárolhatók, és bárhová magunkkal vihetjük őket."

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Imádom ezt a szettet! Én szinte minden nap használom. Az ecsetek puhák, és nagyon szépek. Jól bírják a mosást, és egyáltalán nem hullik a szőrük :) Biztos hogy még be fogok szerezni néhányat a márkától :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Gabikaa9

2020. július 9.

Árértékarányban nagyon megéri, nagyon szép nőis, ízléses, és szépen lehet a sminket felvinni vele az arcra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Babsszi

2020. május 2.

A lakótársamnak vettem karácsonyra, de valahogy elmaradt az ajándékozás, így pár hete mikor megtaláltam úgy döntöttem akkor megtartom. A kis ecsettartó nagyon szuper, jól fog jönni utazáskor, bár lehetne benne több "lyuk" még akkor is ha ebben csak 6 darab ecset volt. Az ecsetek nagyon szépek, elegánsak, kézbeillők. A púder és árnyékoló ecset teljesen jó, a pirosító ecset is szuper, nagyon szépen és precízen viszi fel a terméket. A highlighter ecset szerintem túl bumszli, én azt inkább fogom szintén pirosítóhoz használni. A szemöldök ecset is nagyon nagy, fele ekkora az az ecset amit én használok a mindennapokra a fésű része viszont szuper. A szemhéjpúder ecset pedig nagyon kicsi, lehetnének hosszabbak a szálak. A minőségük viszont teljesen jók, könnyen és gyorsan lehet őket tisztítani és egyáltalán nem hullik a szőrük és elég puhák. Egyébként több essences ecsetet is próbáltam már, és mindegyik tökéletes állapotban vannak pedig van ami már 3-4 éves. Csak ez a 6 ecset számomra nem lenne elég a mindennapokra, de plusz ecseteknek vagy mondjuk tényleg egy utazós készletnek teljesen rendben vannak. Összességében ár-érték arányban szerintem szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

bernadettu

2020. március 28.

A szemöldök ecseten kívül mindet használom belőle, a tartó is klassz bár max utazáskor fogom használni.
A mosást jól tűrik és elég puhak is az ecsetek, bár nem real techniques minőség de ár- érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

gocrueltyfree

2020. március 1.

Én nagyon szeretem őket imádom a tokot főleg a highlighter szemhéjpúder és csak sima púder ecseteket használtam mindegyik teszi a dolgát és rohadt jól néznek ki én 2000 ft-ért vettem őket a dm-ben nagyon megérte :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Brunettee

2020. január 20.

Megtetszett, hogy így egyben vannak az ecsetek, nem kellett külön beszereznem őket. Nem voltak nagy elvárásaim, nem vagyok túl jártas a minőségi és kevésbé minőségi ecsetek témájában. Ellenben nagyon jó a tárolója, teljesen jól lehet benne szállítani az ecseteket. Egyelőre nem érzem durvának a szőreit, ami szerencsére még nem potyog, pedig már mostam őket. Indulásnak nekem eddig jól teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

skin

2019. december 11.

Jópofa csomagolás és egy komplett készlet egy pár ezresért. Az ecsetek szőre talán lehetne kicsit puhább is .
Szép klasszikus fekete arany kialakítással luxus érzetet kelt.
A tartó is praktikus hiszen könnyen szállítható benne az összes ecset. Vannak ennél jobb minőségű Essence ecsetek is,de ár érték arányban szerintem nem rossz vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 11.

Szép klasszikus fekete arany kialakítással luxus érzetet kelt.