Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: uaim, Módosítva: 2011. augusztus 9.

feredith

2012. szeptember 10.

Ajándék lónak... Tavasszal-nyár elején volt a dm-nek egy zsákbamacskás akciója, akkor került hozzám ez a szempillaspirál (nyilván annyira népszerű volt...). Ettől függetlenül nem annyira rossz, mint várható lenne. Az eredmény elég természetes, aki műszempilla hatásra vágyik, inkább máshol keresgéljen. Intenzív fekete színe van, szerintem ez az erőssége, nem tartósabb, mint a többi, minimálisan hosszabbít és ível (és itt a minimálisan van a hangsúly), de semmi extra. Sokkal jobb szempillaspirálom van, így ezt elajándékoztam, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

toth.anett.mica

2012. augusztus 28.

Amikor először használtam, siettem valahova, így nem használtam szempillagöndörítőt. Eddig sok spirálban csalódtam, mert mindegyik -még göndörítés után is- csak nedves pillákat eredményeztek. Na de ez a spirál! Ez még nélküle is kis lágy ívelést kölcsönzött két réteg után, göndörítővel pedig még szebb lett. A párás, fülledt melegben is megállta a helyét, nem pergett, nem lettem pandamaci szemű, nem irritált, csak jót tudok róla mondani! Egyszer megdörzsöltem a szemem, félve néztem meg az ujjam, de még csak le sem morzsolódott. Nem tudom, hogy csinálja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Cicaslany

2012. július 30.

Kellemes csalódás, nekem nagyon bejött! Gyönyörűen meghosszabbítja az amúgy jelentéktelen pilláimat. Igaz, amit ígér: nem pereg, de könnyen lemosható. Több rétegben kell felvinni, így sem ragadtak össze a szempilláim. (Bár tény, hogy ügyesen kell használni.) Nagyon fogy, nemsokára nyitom a következőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

andrea.horvath79

2012. július 24.

Úgy kaptam valamelyik vásárlásomnál belöle, magamtól nem vettem volna meg.
Borzalmas egy darab, a kefe nagyon pici, a pilláim tincsekbe ragadnak össze. Egyböl dobtam is a kukába. Még barátnönek továbbajándékozásra sem érdemes.
Az Essence, mint márka engem annyira irritál, hogy ki lehetne kergetni vele a világból.
A KM hatására vettem egy- két dolgot tölük, mindegyik felesleges pénzkidobás volt. Igaz, hogy nem sok pénz, de inkább fagyit vettem volna abból a pénzböl.
Nem tudom mi ez a nagy hype körülötte... Ilyen olcsón lehetetlen minöséget kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

Úgy kaptam valamelyik vásárlásomnál belöle, magamtól nem vettem volna meg.

honey021

2012. július 16.

Pá éve volt ez meg, bombabiztos strandolós szempillaspirál, az egyetlen ami nem tetszett, hogy alig tudtam lemosni. Nem csinált über-dús szempillákat de legalább szép hosszú és szétváltott lett az eredmény. Azóta sem találok ilyen "strandolós" szempillaspirált :( Ha valaki tud valami jót, megoszthatná velem is ;)
Update: Jujj most nézem,hogy ez nem is vízálló :S Na mind1 ezt is szerettem és a vízállónak hasonló csomagolása volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

sztike

2012. július 14.

Meleg vagy esős napokra tökéletes. Tényleg tartós, nem kenődik és nálam hosszított és göndörített is. Nagyon jó termék és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

kova

2012. június 19.

Elvileg ez is a "tube mascara" elvén működik. EZ igaz is, megmarad valamennyire,bár nekem nem volt olyan tartós.. Ellenben nem látszik, ragad, pereg, szememet irritálta. Nem tetszett, jobbat vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Theresia

2012. június 11.

Én a dm-es zsákbamacska akcióban jutottam hozzá. Szépen szétválasztja a pilláimat, kicsit meg is hosszabbítja (mondjuk nekem alapból nem rövidek, szerencsére), szóval hétköznapokra oké. Könnyen fel tudom kenni, nem maszatolódott el, a nap végére se potyogott le. Szóval szerintem jó, bár ha legközelebb vennem kell, akkor nem ilyet, hanem natúr szempillaspirált fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Jazz-meen

2012. június 3.

Elsőre meglepődtem, milyen pici a keféje... viszont nagyon szépen szétválasztott, hosszú és ívelt szempilláim lettek, amit nem is vártam tőle, szóval kellemes meglepetés... ráadásul nem potyog és nem maszatolódik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

nicestgirl7

2012. május 27.

Sajnos azt kell mondjam, hogy nekem nem jött be. Szép pillákat csinál, én könnyen tudtam a kefével dolgozni. Szépen hangsúlyozza a szempillákat. Az egyedüli gondom vele, hogy a felvitel után kb. 2- 3 órával (gondolom ekkor kezdenek kissebb festékdarabok leperegni) elkezdi irritálni a szemem. Szörnyen csípi a szemem, de annyira, hogy le kell mossam a festéket. Többedjére is így jártam, így többször nem próbálkozok vele. Akinek nem bántja a szemét nagyon elégedett lehet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 27.