Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: uaim, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Garu

2012. május 14.

350 Ft-ért vettem neten sminkcuccokat, ez is hozzá volt - no, gondoltam, nem lesz nagy szám, meg hát van már Marble Mania-s és Rimmel is, amiket nagyon szeretek, de a csomaghoz jár, szóval plusz egy spirál sose rossz, anyum is talál mindig egyet a fürdőszobába legalább :D
Meg kell mondjam, kellemesen csalódtam, a kis keféje sokkal jobb, mint remélni mertem, azonnal megszerettem. Anyumat is kifestettem, elég érzékeny szeme van, de nem lett semmi baj. Neki a MarbleMania a kedvence, így azt adtam neki, én meg ezt használom és a Rimmelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

melange

2012. április 27.

Előbb a jó rész... nagyon jó a keféje, és tényleg tartós.
Viszont... eléggé összeragasztja a pillákat, csomósodik, és meg kell küzdeni a szép pillákért... de a legfontosabb... nagyon begyulladt tőle a szemem (pedig nem túlzottan érzékeny), sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Előbb a jó rész... nagyon jó a keféje, és tényleg tartós.

Michelle

2012. április 23.

Korábban már kaptam belőle egy példányt, amit gyorsan megkedveltem. Nem szeretem a sok festéket a szememen, így csak egyetlen rétegben használom. Nappali sminkhez tökéletes, a pillákat szépen elválasztja; nem tűnt fel, hogy egy rétegben különösebben dúsítana vagy hosszabbítana, de szépen kihangsúlyozza azt, ami van. Nekem nem kenődik, nem pereg és viszonylag könnyen lemosható. A kis kefe nagyon jó, bár korábban annyira hozzászoktam a nagyobbakhoz, hogy kezdetben többször összepacáztam magam vele. Nagyon örülök, hogy hozzájutottam még egy zsákbamacskás példányhoz. Semmi extra, de amit csinál, azt jól csinálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 23.

Riruka

2012. április 20.

Én is a DM-es zsákbamacskámban találtam. Hát szuper kis spirál, az biztos! Gyönyörűen szétválaszt, hosszít és építhető, de mégsem lettek pókláb pilláim. A keféje jó kialakítású, nagyon ügyesen lehet vele dolgozni! A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, hamar lemostam. Az biztos, hogy használni fogom, mert jó kis spirál. Egyelőre négy csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Cipriana

2012. április 12.

Nekem is nagyon tetszik, én is a DM zsákbamacska akcióján jutottam hozzá!:) Érzékeny szemem van, de nem irritálja és szép, hosszú pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

tamimaci

2012. április 12.

IMÁDOM :)
Nem potyog, nem csomós, szépen szétválaszt és hosszabbít.
Simán kenterbe veri a Maybelline spiráljait, sőt a Lancome Doll Eyes-nál is jobb!
DM-ben, zsákbamacskában találtam, és nagyon örülök neki, mert magamtól nem vettem volna meg (előítéletek...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

IMÁDOM :)
Nem potyog, nem csomós, szépen szétválaszt és hosszabbít.

Cu2tka-baba

2012. április 11.

Lehet, hogy nem gyártják már, de én ajándékba kaptam a dm-es zsákbamacska csomaghoz. Meglepődtem először, hogy milyen ici-pici keféje van, de reggel meglepődtem, hogy milyen könnyű így használni. Nem kenődött sehova sem felvitelkor és a természetestől egészen dúsig lehet vele fokozni a hatást rétegezéssel. Nem kenődött el és nem is folyt le. Nagyon tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Rony

2012. április 8.

Igazából egy hétköznapi sminkhez pont megfelelő. Szépen kiemeli a szempillákat, egy natúr sminkhez tudom elképzelni. Nekem kimondottan tetszik a keféje, hogy olyan kis feje van neki. :) Nekem nem kenődött, nem potyogott le a szemem alá, és nem is irritálta a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

ayeshakari

2012. április 7.

Ívelt, de természetes hatású pillákat lehet vele varázsolni, hétköznapi használatra tökéletes, azért az árért, amiért vettem, teljesen megfelel. Lemosáshoz valami olajos alapú cucc kell, azzal tudom csak eltávolítani este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

la.petite.peste

2012. február 20.

Kifutóként vettem, tartós, szép pillákat lehet vele csinálni, hangsúlyosakat, de természeteseket. Egyáltalán nem irritálja a szememet, ami ilyen olcsó terméknél nagy pozitívum, a keféje lehetne jobb, ezért 1 pont levonást kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.