Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: uaim, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lanna

2011. december 25.

Én kellemeset csalódtam benne. Tényleg nagyon tartós, és szép ívelt pillákat lehet vele csinálni:) Árkategóriájában a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 25.

honey021

2011. szeptember 23.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Jó az ára és csodás pillákat tudok vele varázsolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

piko.eve

2011. szeptember 7.

Én imádom, számomra a tökéletes szempillaspirál! Nem kenődik el, este elég meleg vízzel lemosnom. Elég érzékeny a szemem a legtöbb spiráltól begyullad, de ezt remekül bírja. Tetszik, hogy lehet "rétegezni", így lehet kicsit visszafogottabb, de feltűnőbb pillákat is varázsolni. Nekem nagyon klassz a kis kefe, így nem kenem össze magam ott ahol nem kellene. Tuti újraveszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

ukyo

2011. május 5.

minden nap ezt használom, kontaktlencse miatt sok más szempillaspirált is kipróbáltam már és olyat kerestem ami könnyen lemosható de mégis egész nap tartós, nah meg nem hullik a szemembe :)) ebben az árban ez a legjobb.. a keféjét viszont tényleg szokni kell mert irtó kicsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 5.

Edyna

2011. március 12.

nekem összetapadnak tőle a szempilláim meg minden. nem túl jó meg kell ,hogy mondjam. esetleg mit csinálhatnék vele , hogy jó legyen? nem akarom kidobni, most vettem :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. március 12.

uaim

2011. március 6.

Csak őt használom, árkategóriájában szerintem verhetetlen. Nagyon jó minőségű, tartós, én mindig minden szemspirált elkentem kivétel az estée lauder volt, de az másik kategória:) Egész nap tartós, a szempilláim dúsítja, szép a színe és nekem a legfontosabb hogy nem kenődik el. Nagyon szerettem volna natúr terméket használni, de az összes amit kipróbáltam kenődött szét.
Csillagos ötös.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Csillagos ötös.)