Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kategória:   Egyéb

A két oldal különböző erősségű, így segítségével formára reszelheted és polírozhatod körmeid. Mosható.

sailorluna

2018. augusztus 6.

kiárusításon vásároltam nagyon olcsón. szépen reszelt, viszont elég hamar elkopott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

ninaa7

2017. június 17.

Ez a tipikus egyszeri varázslat.A második hasznélat után kuka.Ennyi erővel egy papírdarab hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

despina

2017. június 17.

Gyakorlatilag az első használatnál elkezdett tönkremenni. Pici szálkátlanításra lehet hogy jó, de valódi használatra alkalmatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Kise

2016. november 3.

Én eddig főleg fém reszelőt használtam, csak egyszer volt valami rémes eldobható papír alapú reszelőm. Ez a termék nem szálkásítja a körmöt, szépen reszel, ám nehéz a köröm alá is beférkőzni, hogy az ottmaradt vékony, finom darabot még leszedjem a körmöm alsó részéről. Ez valószínűleg az én technikai hibám, nem a reszelőé. Mindenesetre egyszerű, tetszetős, olcsó termék. Elégedetten használom érzékeny, beszakadó körmeimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

giudittak

2015. július 24.

Szerintem teljesen jó, meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Szerintem teljesen jó, meg vagyok vele elégedve :)

_-Mia-_

2014. július 26.

Hamar lekopott, legkozelebb inkabb a muanyag-tokosat fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Hamar lekopott, legkozelebb inkabb a muanyag-tokosat fogom megvenni.

Roni

2013. március 8.

a legjobb körömreszelőm, imádom. nem roncsolja a körmeimet, nem lesznek szálasak utána. egy kicsit tényleg hamar kopik, de baráti az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

m.szandi91

2013. január 14.

Nagyon jó kis körömreszelő, viszont a szemcsék nagyon hamar lekoptak róla :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Nagyon jó kis körömreszelő, viszont a szemcsék nagyon hamar lekoptak róla :S

Ingrid

2012. december 29.

Eddig a legszuperebb körömreszelőm, imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Eddig a legszuperebb körömreszelőm, imádom! :)