Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Luckoy, Módosítva: 2014. április 29.

Kategória:   Egyéb

6 különböző felülettel. a 6in1 reszelő mindig megfelelő, ha épp rövidíteni, formálni, kiegyenlíteni, tisztítani, simítani és fényesíteni szeretnéd a körmeidet. frissen manikűrözött körmök csodás fénnyel egy szempillantás alatt!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angeleyes8

2017. október 26.

Szépen lehet vele polírozni, de viszonylag gyorsan elkopnak a felületek és használhatatlanná válnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Ynes

2017. január 16.

Van tartása, kézre áll, a polírozó részeivel szépen lehet dolgozni, de az 1. és 2. reszelő oldal (ahogy már előttem is írták) nem túl praktikus, mert a szélei mindig útban vannak, a köröm sarkát nem lehet elérni vele (legalábbis nekem nem sikerült). Szóval ilyen "mindenes" termékként nem ajánlanám, de csak polírozóként igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

dnelli

2016. november 3.

Elég régóta használom, és gyönyörű eredményt tudok vele elérni. Polírozás után úgy csillognak a körmeim, mintha ki lennének festve. Sorozatok nézése közben szoktam vele elfoglalni magam, nagyon praktikus és az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Vzsl05

2016. augusztus 3.

Egyszerű vele formázni a körmöket és praktikus is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Egyszerű vele formázni a körmöket és praktikus is.

mujerconfused

2016. július 24.

Szép fényesre lehet vele polírozni a körmöt, bár ehhez ritkán van türelmem, szóval nem fogy túl gyorsan. Olcsó, bár ezt az eredményt kevesebb macerával is el lehet érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Lina14

2016. március 15.

sikerült vele egyszer-kétszer a polírozott részeken újra végigsimítani a reszelő részét, mert ügyetlenül fogtam, de meg lehet szokni. furcsán vaskos, de nem átfoghatatlan. mivel 6 eszközt ötvöz egybe, helytakarékos, de könnyen bele lehet rondítani egy már lekezelt felületbe. viszont ha rááll a kezünk nem rossz. valóban nem kopok lassabban, mint a többi, de egynek elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Mimik

2015. április 30.

Nagyon tetszett. Már egyszer újra vettem és mivel a második is elfogyott majd veszek egy újat. Nagyon szépen tudtam vele formázni, polírozni a körmömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Eszti24

2014. november 16.

Amikor megvettem gyanús volt, hogy a két "lapon" lévő reszelőnél a szélekre rá van ragasztva az "oldalán" levő reszelő, így a két lapon lévőt nem lehet olyan hatékonyan használni. A polírozó része nagyon szépen teszi a dolgát, tényleg tükröfényt ad a körmöknek, bár eddig nem nyújtott többet a szimpla For your Beauty-s háromrészes körömpolírozómnál. Abban reménykedem, hátha ez lassabban kopik majd el. Nem mondanám, hogy olyan termék, amit újra fogok venni, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.