Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kategória:   Egyéb

Két oldal, két szín, két fokozat. Ergonómikus formájának köszönhetően tökéletesen kialakíthatod körmeid formáját. A kétlépéses reszelővel puhán rövidítheted és formázhatod akár természetes, akár műkörmeid is. Mosható.

AkInImOd

2015. november 20.

Mindkét oldal pont megfelelő, a fekete extra erős és szépen rövidít, a rózsaszín pont annyira kemény és érdes, hogy formázni lehessen vele. Rendben szuperál, de elég hamar kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

sebidori91

2013. január 21.

Életem első normális körömreszelője!!:) Az eddigiek egyáltalán nem működtek (persze lehet hogy én voltam béna) , de ezzel nagyon könnyen tudom rövidíteni, és formázni a körmeimet!:) Annyira jó, hogy anyukámnak is leadta a rendelést, hogy vegyek neki!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.