Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Regi108, Módosítva: 2011. november 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ezt az alapozó lakkot ugyanolyan egyszerű felvinni,mint a körömlakkot.Kiegyenlíti a köröm egyenetlen felületét.

3 árnyalatban kapható : átlátszó, halványrózsaszín, halványfehér.

Nikcsicat

2015. augusztus 26.

Én imádtam amíg el nem fogyott, de lehet még kapni? Legutóbbi boltlátogatásom során nem találtam a polcokon! Felvitele könnyű, egy réteg is elég. Kicsit tovább kell várni a száradásnál, de ha türelmesek vagyunk szép eredményt érhetünk el. Jelenleg más márkájú alapozó lakkot használok, de ez a tuti. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

malvada

2015. július 10.

Megjelenésekor (talán 2011?) kezdtem el használni, akkor még nem volt nagy kínálat alaplakkokból. Hitegettem magam, hogy jó lesz (mert nem volt alternatíva), de rá kellett jönnöm, hogy nem sokat ér, sőt! Két nap után egyben jött le a körömlakk a körmeimről. A később vásárolt és most is használt alaplakk (Nubar Foundation base coat) fényében ki merem jelenteni, hogy erre nem érdemes pénzt kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

emagdi

2015. február 12.

Rosszul teljesít, mint alaplakk. Feltűnően hamar bepattognak a lakkjaim, ha ezt használom alájuk. Ami más alaplakkal 4-5 napot is bír, ezzel csak maximum kettőt. Bár általában akciózzák, és tényleg nagyon olcsón hozzá lehet jutni, nem ajánlom senkinek a megvételét, kivéve annak, aki minden nap újralakkozza a körmeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 12.

Dorotien

2014. április 5.

Sajnos teljes áron jutottam hozzá, a soft rose árnyalatot választottam. Az első alaplakkom, így viszonyítási alapom nincs. Valóban kellemesebb így lakkozni, hogy ez már kiegyenlítette a körömfelszínt, azonban nekem inkább megrövidítette a lakkjaim életét, mert ha már a körmöm szélével hozzáértem valamihez, az egész lakkot egybe le tudtam húzni. Annyi pozitívuma volt még talán, hogy nem gyengültek el olyan durván a körmeim a lakkozás után, mint mikor még nem használtam. De biztos, hogy nem veszem újra, remélem a többivel nagyobb szerencsém lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

GI85

2014. április 1.

Nálam tartósabbá teszi valamennyire a lakkot.Ami azt jelenti, hogy kb. 1 napot kibír, max 2 napot. De ez nekem nagyon nagy szám, mivel kb. 3 órát bírják az én körmömön a lakkok, mindegy, hogy milyen márka. És nem lekopik, hanem olyan lesz, mint a matrica és le lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

lehner.a92

2014. március 1.

Nem szeretem ezt a lakkot. :S Sajnos anno még teljes áron vettem meg, hiba volt. Felkenem, szépen várok is vele sokáig, hogy tutira megszáradjon és bármilyen körömlakkot kenek fel rá csíkoz, foltos... egyszer sem tudtam szépen használni... ez a kukában fogja végezni szerintem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

orange01234

2014. február 7.

Sajnos nekem a soft rosé halvány rózsaszín árnyalat van meg, jutányos áron jutottam hozzá, 349 forint volt a Rossmannban, szóval annyira nem vagyok mérges, hogy kidobtam érte "ennyi" pénzt.
Sajnos nem lehet szépen egyenletesen felkenni, ha például, ahogy írják, ezt kell rákenni a fehér tipp köröm végekre, aztán rá az átlátszó fedő lakkjukat, akkor sajnos a végeredmény nem lesz tökéletes, ugyanis a rózsaszín alap eléggé csíkos lesz, és nem túl esztétikus. Nem lehet vele szép francia manikűrt készíteni, megvan a base átlátszó alaplakkja is, de az sem nagy szám. Egy rétegben le lehet őket húzni a körömről pár nap után. Így sajnos csak egy kegyelem kettes...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

_-Mia-_

2014. január 15.

Nagyon hamar besűrűsödött, és utálom, hogy a sötét üveg miatt nem látszik, mennyi van még benne. Mire a feléig eljutottam, buborékosra száradt és egyben le lehetett húzni a körmömről 24 órán belül. Én ilyennel nem bajlódom: tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

OAdrienn

2013. december 20.

Sajnos nekem nem hosszabbította meg a lakk tartósságát, viszont kiegyenlítette a körömfelszínt, így könnyebben terültek a lakkok. Biztosan nem venném újra, mert egyrészt nem tette tartósabbá a manikűrt, másrészt nagyon hamar besűrűsödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

winniethepooh

2013. szeptember 14.

Szerintem nagyon jó kis alaplakk, szépen kiegyenlíti a köröm felületét, így sokkal szebben mutatnak rajta a színes lakkok.
Mosás, mosogatás, takarítás és gyerekek mellett nem tart 10 napig, de nem is szeretném addig viselni ugyanazt a lakkot. Sokan írják, hogy egyben le lehet húzni. Ezt én is észrevettem, de csak akkor ha előtte nem polírozom/bolyhosítom (nem tudom melyik a precíz kifejezés) a köröm felületét. Ha ezt a lépést nem hagyom ki, akkor a lakk szépen bele tud "kapaszkodni" a köröm felületébe, és máris tartós, ahogy azt ígéri a lakk. Mivel most akciós be is táraztam belőle, és a fedőlakk párjából is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.