Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pansy

2014. február 9.

Tényleg nagyon jó, könnyen felraktam, pedig én nagyon ügyetlen vagyok :D. Jól is tartott, pedig nemigen óvtam. Annyi, hogy viszonylag hamar beszáradt, de mondjuk nem is mozgattam meg sokszor..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Gittab88

2013. október 20.

Eszméletlen jó, könnyű használni, nem olyan, mint a ragasztók többsége, hogy öntögetni kell, ez ecsetes, olyan, mint egy körömlakk :) . Csak teszek egy pöttyöt a körömre, és mehet is rá a kövecske. Szuper tartós, sima lakk lemosó nem is oldja fel, csak a műköröm oldóval lehet eltávolítani.
Az enyém kb. 2 éves, most vettem elő, az utóbbi 1.5 évben körmöshöz jártam, de most inkább magam vettem kezelésbe a körmeimet :) . Ennyi idő után sem száradt be, még több, mint a fele megvan, kár, hogy már nem gyártják, remélem lesz majd még hasonló, mert most a kőragasztgatás lett az új mániám :) .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.