Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: tulipánfa, Módosítva: 2013. március 20.

Kategória:   Egyéb

Az extra ápoló körömbalzsam értékes B5 provitamint, természetes méhviaszt és glicerint tartalmaz, valamint finom gyümölcsillatot hagy maga után. A körömbalzsam különösen hidratálja és pótolja a köröm és a körömágybőr nedvességtartalmát.

Kiszerelés: 12 ml

LiskaNikoletta

2018. július 14.

Nagyon jó termék!
Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Nagyon jó termék!
Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, hidratál.

bubita

2015. október 3.

Nagyon szeretem, bár már régen használtam, most ismét előkerült. :) Nincs benne túl sok, remélem árusítják még, mert szívesen újra venném. Szuper jó illata van és jól hidratál, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

snowyfairy

2015. március 8.

Leakciózva pillantottam meg a Rossmann-ban. És imádom! Gyorsan beszívódik, hidratál és kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

dorisz93

2015. január 4.

Már egy ideje megvan, de nem igazán használtam, mert szerencsére nem olyan durván száraz a körömágybőröm. Most, hogy lenövesztettem a géllakkot, és a saját körmeimet erősítem az Essence Ultra Strong körömerősítőjével, folyamatos használatba vettem ezt a terméket is, mivel az erősítő lakk formaldehidet tartalmaz, ami nagyon kiszárítja a körmöt és a körömágybőrt. Írja is a termék, hogy ápoló olajat javasolt mellette használni. Lényeg a lényeg, jól hidratálja a kiszáradt területet, gyorsan beszívódik, a bemasszírozás után szinte azonnal tehetek-vehetek, nem fogok összekrémezni semmit. Az illata pedig egyszerűen mennyei, és még sokáig érezhető. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

adel.fiore

2014. március 5.

Finom illata van, hamar beszívódik. Nagyon ki tud száradni a körömágyam, és valamennyit segít rajta, de a hatékonyság kedvéért minden nap kell kennem. Tényleg hamar beszívódik, és utána kellemesen simának érzem az ujjaimat. Én azt vettem észre, mintha a körmeim picit gyorsabban nőnének tőle. Régebben volt egy másik essence-termék, pici átlátszó tégelyben volt, azt jobban szerettem, mert picit szilárdabb volt és jobban hidratálta a bőrömet, mint ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

afmz

2013. december 22.

Csakis pozitívat lehet írni erről a termékről. Szép ápolt körmök elérésében nagyban segít, és olcsó. Tökéletes^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Benita

2013. szeptember 11.

Én már a második tégelyt koptatom és nagyon megszerettem. Hamar beszívódik, jól hidratál, kellemes az illata és baromi sokáig elég, emellett az ára is kitűnő! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

angeltear

2013. augusztus 9.

Szerintem nagyon jó, kellően hidratált lesz tőle a körömágybőröm. Minden lakkozásom előtt használom, szép, ápolt körmöket tudok vele elérni. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Nanaho

2013. augusztus 5.

Finom az illata,és kellemesen lágy lesz tőle a körömágyam.Hamar beszívódik,és szépen hidratálja a körmöm és a körülötte lévő részt,nem kell belőle sok,nem fogy gyorsan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

tulipánfa

2013. március 22.

Ez az első krém, amit körömágybőrre vettem, így összehasonlítási alapom még nincs, de úgy érzem, nem hidratál eléggé. Viszont hamar beszívódik és nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.