Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: dodika2001, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

6 mini reszelő

Mini körömreszelők a tökéletes formájú körmökért akár út közben. Durvább oldalát használd rövidítésre, a finomabb oldalát pedig formázásra.

Műkörörm formázására nem alkalmas.

LathatatlanOzike

2017. március 3.

Az első körömreszelőim közé tartozott, szerettem. Igaz, hogy gyorsan elkoptak, de addig nagyon jó szolgálatot tettek.
A másik változata volt meg, a rózsaszín, aranyos mintákkal díszítették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

A másik változata volt meg, a rózsaszín, aranyos mintákkal díszítették.

prne0919

2015. július 1.

Azért kap 3 csillagot, mert nagyon tetszik a desgin, az elképzelés, de egyszer használatosak sajnos. Az ár és a méret arányában sem jó vásár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

ancymancy

2015. április 19.

Gondoltam elfér majd a parányi neszeszeremben...inkább vettem volna nagyobb neszeszert és tettem volna bele a régi reszelőm. Ezek semmit nem érnek, a papír lejön róla, szétcseszi az ember körmét. Naaagggyon SOS helyzetben használnám csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

galambhajkuraszo

2014. december 19.

Cuki, viszont tényleg hamar lejönnek róla a szemcsék, de azért használható, nyilván mindenki gondolta hogy ezt nem éveken át tartó állandó használatra gyártották, és nekem még olyan reszelőm nem volt, ami nem kopott volna, szerintem csak annyira kopik, mint más reszelők is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Luca33

2014. december 18.

A képen látható színben van meg, én is azon indíttatásból vettem, hogy milyen jó lesz utazós reszelőnek. Az előttem szólók már mindent leírtak, nincs mit hozzátennem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

v.alexandra27

2014. július 11.

Tényleg nagyon hamar lejönnek róla a szemcsék, ezért nem nagyon lehet vele körmöt reszelni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

dudocska

2014. június 14.

Szörnyű ez a "reszelő". Ezt inkább a körmöm reszeli, ugyanis ezek a durva szemcsék a felületén lejönnek használat közben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

husiii14

2014. május 1.

Azt hittem, ezt fogom magammal hordani a táskámban, mint "sürgős vészesetekre való" reszelőt....hát nem. Nem sok mindenre jó, túl kicsi (tudom, ez a lényege :D) ezért nem lehet megfogni rendesen....és szerintem nem jó minőségű. Én a gél lakkhoz használatos, tokos Essence reszelőt használom e helyett....az tökéletes :) (Nekem amúgy a rózsaszín van meg ebből)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.