Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Vanity, Módosítva: 2013. február 2.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az essence minden körömnek természetesen gyönyörű külsőt varázsol két lépésben.

• Az 1. lépés: vidd fel a körömerősítő alaplakkot nejlon szálakkal a körmeidre. Erősítő nejlon hálót alakít ki körmeiden és védi őket, így probléma nélkül tudnak növekedni, az egészséges körmökért.
  • A 2. lépés: a fedőréteg természetes finissel fedi le az első lépés nejlon szálait.

Az eredmény: egészségesnek tűnő körmök! A lakk felvihető az első lépésben használt erősítő bázisréteg nélkül is.

Oraculum

2014. március 8.

Csodát nem tesznek, de szép az összkép és viszonylag jól is bírják a hétköznapokat a lemezesen törő körmeim, 3-4 napig fent vannak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Nina555

2014. március 2.

Nagyon szeretem a hatásukat, valóban egészséges körmöket kölcsönöz és használatuk során nem törik le a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Nessy

2014. január 19.

Én is a kiárusításon vettem, de kb. még mindkét üvegcse 3/4ig van. Nem használom gyarkan, de szerencsére a lakkok állaga semmit sem romlott! Most magamhoz képest nagyon hosszú körmeim vannak(túlérnek az ujjbegyeimen, nekem ez már óriási mert általában tövig vannak vágva) így rájuk fér az erősítés, mert nagyon gyengécskék. Ez első lépés érezhetően megkeményíti a körmeimet, a második lépés pedig szépen elfedi a nylon szálakat(két rétegben) és ápolt, természetes fedést ad(nem csíkozódik, gyönyörű szerintem). Elegáns mindennapi viselet, de a színes lakk is jól tapad rájuk. Sajnálom hogy megszűntek, mert egyedül ezekkel a körömerősítő lakkokkal értem el valódi, látványos eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

kvitta.girl

2013. május 11.

1. lépést vettem meg én is kiárusításon, mivel a miss sporty alaplakkja taccsra vágta a körmöm. Minden lakkozás előtt használom,már a fél üveg elfogyott tehát biztosan állíthatom hogy szuper kis alaplakk. Először megijedtem mert elég feltűnőek ezek a nylon szálak,de hál isten lakkozásnál nem látszik.
Körömlakk nem lesz tartósabb tőle, de a körmöm igen erősödik tőle,most szép hosszúak mióta ezt használom, míg miss sportynál tövig,véresre tört. Ez megmentette ezért örömmel adom neki az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

zsoxcore

2013. május 11.

349 Ft / db áron vettem még év elején az akció keretein belül. Tetszik a kivitelezés, szép és jó minden, viszont nem érzek semmi különbséget a két termék és egy sima, színtelen lakk használata között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

reku87

2013. március 17.

Felváltva használom egy Sally Hansenes körömerősítő lakkal. Meglepően tapasztaltam jótékony hatását, mintha erősítené is a körmeim. Szép, egészségesebbnek tűnő körmöket kapunk a használata által.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

somodiedo

2013. február 24.

Ezt is leárazáson szereztem be, 199,-Ft/db áron. Én elégedett vagyok vele, mindkettőt megvettem. Tényleg látszanak a lakkban az apró nylon szárak, a második réteg felkenése után pedig tényleg sokkal egészségesebbnek néznek ki a körmeim. Erősebbnek, ellenállóbbnak is érzem. Volt, hogy színes lakkot nem is kentem felé, mert a két réteggel teljesen vállalható szép körmöket kaptam. Most kentem rá színes lakkot és elég volt a színes lakkból egy réteg. Tökéletes fedést kaptam, máskor mindig kell két réteg. Örülök, hogy megvettem. Remélem, hogy hosszabb távon tényleg erősíti majd a körmöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

karina

2013. február 12.

En mar a 200 as akcioban vettem, de az az igazsag hogy ez meg ennyit sem er. Szerintem nem szarad hamar, percekkel kesobb is belenyultam. Biztos velem van a baj amugy, nekem semmilyen (!) essence markaju koromrevalo nem mukodott, mas igen. Ja es rettento lassan szarad meg rajta egy egyebkent villamgyors astor vagy ysl vagy barmilyen lakk, bar nem is igeri hogy ez maskepp lesz, de na... Nem beszelve arrol, hogy a kis csudarostok atutnek a lakkon is:(. Az uvege tetszik, ezert jar egy pont, es meg egy elolegbe, hatha tenyleg erositi a kormoket (de ezt nem en fogom tesztelni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

czuczy

2013. január 30.

Eszméletlen jó!!! Egyedül attól félek, hogy ez is hamar besűrűsödik, mint az essence alaplakkja is. ( teljesen ugyanolyan állagúak, ezért a félelem).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

feredith

2013. január 29.

Ma vettem meg mindkét lakkot, így az első benyomást leírom. Az alapozó lakkban tényleg vannak kis nylonszálcsák, akinek van, az figyelje meg legközelebb, hogy pár mm-es hosszúságú kis szálak láthatók a köröm felületén. Az alapozó lakk egyébként gyorsan és mattra szárad, ez tök jó, mert nem tűnik valódi körömlakk rétegnek (mármint ha nem a hozzátartozó fedőlakkot használom hozzá, hanem mondjuk egy olyant színt, ami nem fed jól egy rétegben plusz még egy réteg fedőlakk). A fedőlakk is elég gyorsan szárad (nálam ez fontos szempont), természetesen fényes, nagyon halványan fed a szín, épp hogy észrevehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.