Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. január 21.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb

Alapvető körömápoló eszköz.

Használd a ferde végét a körömágy formázásra, a lekerekített végét pedig körömtisztításra.

Anna922

2017. december 31.

Nagyon tartós, óvatosan lehet vele dolgozni, és a tokot vissza lehet csukni, így nem hagyom el a darabokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

zahraa

2017. április 15.

Edes kis semmiseg. Egy probara jo volt, de azota is hasznalatlanul all a polcon.
Szepen lehet vele dolgozni, kesobb ujra lehet hegyezni, praktikus, de nem egy must-have, nem lesz ujraveve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

szakszil

2016. május 22.

praktikus olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

praktikus olcsó!

sophienyuszi

2015. november 14.

Először nagyon drágának tartottam néhány pálcikáért 550 forintot, pedig régóta szerettem már volna megint. Korábban egy H&M-es pálcikát használtam, ami műanyag volt, szilikon véggel. Viszont ezért már egy hónapja fájt a fogam, és végül úgy voltam vele egy nagyobb vásárlás során, hogy egye-fene, ennyi pénz már nem oszt, nem szoroz. Végül rájöttem, hogy életem végéig elég lesz ez az öt pálcika, ugyanis ha a végük elhasználódik, akkor körömreszelővel megújítható. Most már igazán szép minden manikűröm, a kis műanyag tokja pedig cuki :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Bogyinci

2015. szeptember 29.

Már mindent leírtak előttem. 5☆!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Már mindent leírtak előttem. 5☆!

Edina1015

2015. szeptember 17.

Lakkozásnál és műköröm töltésnél használom. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Lakkozásnál és műköröm töltésnél használom. Tökéletes.

SzanEsz

2015. július 8.

Nehezen szántam rá magam, pénzkidobásnak és fölösleges dolognak tartottam. De ez valami szuper. Nagyon szeretem használni. Szinte naponta a kezembe kerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Lina14

2015. május 15.

Nagyon szuper termék! A ferdén nyesett végével a körömágybőrt szoktam visszatolni, a hegyessel a körmöm alatt takarítok, és ha bármelyik végét lakklemosóba mártom, azonnal lehet korrigálni a lakkozás legapróbb hibáit is. Ha elkopik a vége, nem kell kidobni, egy fém reszelővel óvatosan le lehet pucolni, utána egy finomabbal igazítani, és utána ismét jól használható!remek vétel volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

viktoriacsoke

2014. július 16.

Nagyon hasznos és praktikus, örülök hogy beszerztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Nagyon hasznos és praktikus, örülök hogy beszerztem

Dana1983

2014. április 18.

Kíváncsiságból vettem meg ezt a terméket és nem rossz. Keményfából van, simára van csiszolva, sok mindenre lehet használni, olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.