Essence

Ár:   1395 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 13.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2019-es sun. sand.& golden rainrbrows trendkiadás

Ultra-puha ecset különösen jól tapad a bőrön, a ferde csúcs megkönnyíti a bronzer, pirosító pontos felvitelét.

Új! ⭐ Essence Sun. Sand. & Golden Rainbows. 01 Stay Gold! Face Brush
Ár: 1.500,- plusz postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Új, fóliás, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. december 6.

IMÁDOM: Ő a kedvencem. Minden bronzosító félét gyönyörűen el tudok vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 13.

Mai Mülleres portyázásom során megint sikerült egy jó kis ecsetet találni, ráadásul a teljes limitált kollekció elérhető volt.
Az ecset a "sun. sand.& golden rainrbrows" család része: alkalmas (nemcsak) a trendkiadású folyékony bronzosító, a matt vízálló bronzer, vagy az égetett highlighter felviteléhez.
A lapos ecset tényleg multifunkcionális, egy újabb ajándék a márkától.
Nagyon sokat javult az essence ecsetek minősége, érdemes rájuk odafigyelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 13.

A lapos ecset tényleg multifunkcionális, egy újabb ajándék a márkától.
Nagyon sokat javult az essence ecsetek minősége, érdemes rájuk odafigyelni.