Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Abby, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

wildrose

2018. április 23.

Bár én semmilyen illatot nem fedeztem fel rajta, de méretét is, funkcióját tekintve is hibátlan kis reszelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

fokid1

2018. január 11.

Az illatot nem vettem észre...értelme sem lenne sok, de a munkát elvégi, szóval nincs ok a panaszra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Kremcica

2017. november 20.

Vicces, előbb Pixibagben kaptam majd mikor elkopott egy évvel később a KM boxban jutottam hozzá. Az illatosításának konkrétan nincs értelme, teljesen hasztalan. :) Korrekt kis termék, elég erős és a mérete miatt táskabarát. Csak azt nem szeretem benne hogy vastag és a körömszéleket nem tudom vele reszelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Viki9727

2016. október 11.

Pixibagben volt. Nagyon jó, és tetszik az illata :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Pixibagben volt. Nagyon jó, és tetszik az illata :P