Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. január 7.

Blackxentric

2016. október 20.

Nekem kék van belőle. Egyszer használtam mielőtt fogalmam sincs hogyan, de ripityára tört benne a festék. Az az egy alkalom tökéletes volt arra, hogy megmutassa amit tud. Gyengén pigmentált és borzalmas vele dolgozni. Később kísérleteztem vele, de ugyanolyan volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

fleurdelotus

2015. október 25.

Nekem egy zöldes duó van meg (13 rapanui). Nagyon szép mindkét szín, szemhéjalappal tartós is, jól lehet velük dolgozni. Szerintem megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Black Fairy

2014. június 29.

Nekem egy fekete-fehér van meg belőle...
A fehér borzasztó minőségű, gyorsan lekopik, de könnyű eldolgozni...
A fekete az koszos hatású, nehezebb eldolgozni, de szép, intenzív, tartós...
A kettőt összedolgozni nagyon egyszerű...a hatás is szép...hmm...mivel valamivel jobb, mint hármas, és olcsó volt, megkapja a négyest tőlem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Nekem egy fekete-fehér van meg belőle...
A fehér borzasztó minőségű, gyorsan lekopik, de könnyű eldolgozni...
A fekete az koszos hatású, nehezebb eldolgozni, de szép, intenzív, tartós...

Anheszenamon

2014. április 26.

Nekem a 09 Summer Flirt fantázianevű türkizkék-sötét zöldes szürke van meg. Évekkel ezelőtt vettem. Elégedett vagyok vele, szépek a színek, jól pigmentáltak. Mindig használok alá szemhéjpúder alapozót, így bármilyen olcsó festék is tartós marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Edit87

2013. november 29.

Lilás van meg, nagyon szép színe van, a márka szemhéj alapozójával használom így tartós. Kiárusításon vettem kb 300- volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Destiny95

2013. október 31.

Sötétbarna-fehér árnyalatút szereztem meg több mint egy éve. Jól pigmentált, csillámos, de néha egy pici mennyiségben hétköznapra sem lenne túlzás, tartóssága közepesnél kicsivel jobb, nekem ez is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Szaffi.a

2013. szeptember 30.

Fekete-fehér van meg. Imádom. Tartós és nem hullik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Fekete-fehér van meg. Imádom. Tartós és nem hullik.

Teo

2013. szeptember 22.

Nekem is a fekete-fehér duó van meg.Én nagyon szeretem,mindkét szín nagyon erős és pigmentált. Kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

pajeri

2013. szeptember 22.

a színek szépek, egy jó alappal tartósak is. az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

a színek szépek, egy jó alappal tartósak is. az ára is jó.

rekababa1216

2013. augusztus 28.

A világ legszebb szemfestéke! Nagyon szép színei vannak, amik tartósak és jól fednek ráadásul nagyon szép fényük van. Az ára remek, a drogériákban könnyen beszerezhető. Még a csomagolása is praktikus, mert kicsi és elfér a táskámban. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.