Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dreammiyss

2022. január 17.

Legalább 4-5 évvel ezelőtt kaptam ajándékba, azóta sem változott az ecset minősége havi 1-2 átmosással. Számomra szinte hihetetlen, hogy ennyi pénzért olyan ecsetem van, amely tényleg jó, minőségi és nem hullanak a szálai. Könnyen tisztítható, a pen része sem kopott, TÖKÉLETES termék lehet kezdőknek, mert ezzel az ecsettel tutira nem nyúlnak mellé.:) Könnyen fel lehet adagolni vele a szemhéjra a festéket, kézre áll. A termék eldolgozása is pofon egyszerű vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

kisbobitas

2021. január 18.

Szépen fel lehet pakolni vele a matt árnyalatokat, a csillámosakat már kevésbé. A szálai nem hullanak, pedig már pár éve megvan. Ár-érték arányban szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Rean519

2020. június 30.

Nagyon bevált, szépen el lehet dolgozni a színeket, r-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Nagyon bevált, szépen el lehet dolgozni a színeket, r-érték arányban nagyon jó.

Erika80

2020. június 29.

Már rég vettem ezt az ecsetet és még most is tökéletes. Jól fel lehet vele vinni a festéket, szépen lehet vele dolgozni és nem hullik a szőre. Elégedett vagyok az ecsettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Yubiri

2019. november 22.

Ami a leírásban van, azoknak a kritériumoknak maximálisan megfelel.Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

Ami a leírásban van, azoknak a kritériumoknak maximálisan megfelel.Szeretem.

Nuss

2019. november 22.

Ez az egyik kedvenc ecsetem. Ár-érték arányban nagyon megéri, rendszeres tisztítás mellett is sokáig használható darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Sarkanyka01

2019. november 13.

Szépen, precízen lehet vele dolgozni. A szemzughoz is ezzel szoktam felvinni a szemhéjpúdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

RCC

2019. november 10.

Update: Teljesen meglepett hogy milyen jó minőségű ecset kb 500 Ft-ért. 2016-ban vettem, de még mindig napi használat mellett teljesen rendben van. Mivel le szoktam ütögetni a felesleges szemfestéket a tükör vagy paletta szélén a fém része kissé ütött-kopott már, de mintha egy szál se hullott volna még ki belőle. A többi essence ecsettel is hasonlóak a tapasztalataim (már betáraztam belőlük :D) úgyhogy csak ajánlani tudom.

Jól teszi a dolgát, szép a kialakítása és még árban is jó. Nem ezt az ecsetet terveztem először megvenni, de a kinézett épp akciós és nyilván nem maradt belőle egy se. De örülök neki, hogy ezt megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Nagyon szeretem az összes essence ecsetet, könnyű velük dolgozni, mind nagyon puha, ugyanakkor amelyiknél kell, az tömött is. Már nagyon régóta használok többfélét is, időről időre lecserélem az újabb dizájnosakra, haladjunk a korral. Rendszeresen mosom őket, és semmi bajuk, nagyon jól bírják. Persze, nem pro ecsetek, de nem ilyen elvárással vásároljuk őket ugyebár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

francais

2019. augusztus 19.

Túl merev és túl kemények a sörték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Túl merev és túl kemények a sörték.