Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. szeptember 26.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

A szemhéjpúder ecset szuper puha sörtékkel a pont megfelelő mennyiségű szemhéjfesték felviteléért. egy praktikus tokban elérhető, trendi, modern dizájnnal.

Yubiri

2019. november 22.

Ami a leírásban van, azoknak a kritériumoknak maximálisan megfelel.Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Ami a leírásban van, azoknak a kritériumoknak maximálisan megfelel.Szeretem.

Nuss

2019. november 22.

Ez az egyik kedvenc ecsetem. Ár-érték arányban nagyon megéri, rendszeres tisztítás mellett is sokáig használható darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Sarkanyka01

2019. november 13.

Szépen, precízen lehet vele dolgozni. A szemzughoz is ezzel szoktam felvinni a szemhéjpúdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

RCC

2019. november 10.

Update: Teljesen meglepett hogy milyen jó minőségű ecset kb 500 Ft-ért. 2016-ban vettem, de még mindig napi használat mellett teljesen rendben van. Mivel le szoktam ütögetni a felesleges szemfestéket a tükör vagy paletta szélén a fém része kissé ütött-kopott már, de mintha egy szál se hullott volna még ki belőle. A többi essence ecsettel is hasonlóak a tapasztalataim (már betáraztam belőlük :D) úgyhogy csak ajánlani tudom.

Jól teszi a dolgát, szép a kialakítása és még árban is jó. Nem ezt az ecsetet terveztem először megvenni, de a kinézett épp akciós és nyilván nem maradt belőle egy se. De örülök neki, hogy ezt megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Nagyon szeretem az összes essence ecsetet, könnyű velük dolgozni, mind nagyon puha, ugyanakkor amelyiknél kell, az tömött is. Már nagyon régóta használok többfélét is, időről időre lecserélem az újabb dizájnosakra, haladjunk a korral. Rendszeresen mosom őket, és semmi bajuk, nagyon jól bírják. Persze, nem pro ecsetek, de nem ilyen elvárással vásároljuk őket ugyebár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

francais

2019. augusztus 19.

Túl merev és túl kemények a sörték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Túl merev és túl kemények a sörték.

mlexa

2019. május 3.

Ár - érték arányban tökéletes! Nagyon régóta használom, és még mindig olyan, mintha új lenne. Szépen lehet vele felvinni a termékeket. Csak ajánlani tudom! ✔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

pannisimko

2019. április 4.

Ez volt az első igazi ecsetem. Messze viszi a prémet, már legalább 3 éve használom (el sem kell mondanom ez mennyi mosást jelent), és még mindig puhának mondanám. Könnyen tisztítható is. Ma is gyakran vissza vissza térek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

nedina

2019. január 21.

A célnak teljesen megfelelő termék. Szépen lehet vele dolgozni és árban is megfelelő, régóta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

racheldawes

2018. december 28.

Már régóta használom és nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni, puha és a tisztítása is egyszerű, továbbá tényleg szép is. Ár-érték arányban szuper választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.