Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. szeptember 26.

Kategória:   Ecsetek

Alexia

2018. november 5.

Olcsó és jó. Több éve használom. Bár már kezdenek kissé durvák lenni a szálak, de ennyi használat után azért nem meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

sailorluna

2018. augusztus 14.

ez volt az első szemhéjpúder ecsetem, azóta is jól tartja magát. nem hullik a szőre, szinte ugyanolyan, mint új korában, kivéve azt, hogy a fém és a fa illesztésnél elengedett. bár megtartja magát anélkül is, de inkább megragasztottam. : ) nem profi, de hétköznapi sminkeléshez szerintem ideális, megéri az árát. egy gondom van vele, hogy sokszor szúr, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

pandahapci

2018. január 27.

Akciósan vettem meg még 5-6 éve. Pink színben. Azóta is nagy kedvenc, hihetetlen még mennyire tartós a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

nemethdiana

2017. július 9.

Hát én nagyon sajnálom, hogy már jó ideje nem lehet kapni. Még annó betudtam szerezni de már számát sem tudom, hány éve volt az (kb 5). Sajnálatos módon elhagytam pedig egy nagyon jó ecset volt és nem örülök neki, hogy jelenleg egyetlen egy Essence ecset sem kapható ugyanilyen fejjel. Tudom, hogy van asonló ecsete az Essence-nek de én még mindig visszasírom a márkától ezt a régi változatot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

tátombák

2017. február 1.

Szeretem ezt az ecsetet, a pink szőrű van meg. Kemény szálai vannak, de még pont az a kategória, ami nem karcolja sem a szemem, sem a festékeim felszínét. Van puhább ecsetem, de vannak olyan szemfestékeim, amiket kifejezetten ezekkel a durva szálakkal lehet szépen felvinni.
Az Essence szemrevaló ecseteiben sosem csalódtam még, toronymagasan jobb ár/értékük van a kínából rendelteknél...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

0bikbik0

2016. július 29.

Nagyon régen vásároltam belőlet többet is, hogy legyen utánpótlás, miután az első ilyen darabomat nagyon megszerettem.
Mára már használatba vettem az összeset, párhuzamosan használom őket (így a hét minden napjára jut egy, nem kell csak hetente mosni őket :-), de egyszerűen nem akarnak kikopni.
Nagyon tartós, elnyűhetetlen, nem hullik, ugyanolyan, mint újkorában. Kár, hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.

vicumaci

2016. február 11.

Jó ecset,nem hullik a szőre,és ráadásul olcsón lehet hozzájutni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Jó ecset,nem hullik a szőre,és ráadásul olcsón lehet hozzájutni.:)

wifee

2016. január 12.

Pár hónapja vettem meg, és szerettem is mivel pont jó mennyiségű festéket vesz fel, nem hullottak a szálak és puha is volt. Azonban minden mosás után egyre durvább lett a szálak szétállnak és hullanak is, és már rendesen szúr, azaz szúrt mert már kidobtam. Nem hiszem hogy a mosások során történt volna bármi is vele mivel minden ecsetemet ugyanúgy mosom és a többinek nincs ilyen problémája, szóval sajnos elég csalódás lett a végére. :( Megkapja a három csillagot de csak azért mert nagyon olcsó és eleinte egész jól lehetett használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Kay

2015. március 1.

Nekem ilyenből van egy pink színűm, miután már beszereztem és megszerettem az Essence kabukiját meg a smokey eyes-t, elhoztam ezt is. Társainál és egyéb ecseteimnél - pedig azok inkább noname, semmiképp sem márkás/high end ecsetek - jóval gyengébben teljesít. Nem veszi fel valami jól a festéket, de az igazi problémám vele, hogy hullik a szőre. Nagyon. Első mosás előtt, után, közben, és helyett is. Ha aktívabban használnám, félő, hogy pár hét alatt megkopaszodna. Na meg, mivel nehezebben vesz fel festéket, jobban nyúznám szívem szerint, de akkor meg összeszőrözi a palettát, ördögi kör. És bár jó áron van a sminkecsetekhez képest úgy általában, így, hogy nem igazán nyúlok hozzá, nekem nem érte meg megvenni. Valami kíméletes funkciót azért keresek neki, highlighter szemöldökcsontra talán nem öli meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

boglarka88849

2015. február 24.

Nagyon bevált nekem! Nagyon szépen lehet vele sminkelni, 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Nagyon bevált nekem! Nagyon szépen lehet vele sminkelni, 5*