Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

"Mostantól a makacs szemöldököknek esélye sincs! a szemöldökcsipesz trendi, popszerű dizájnnal, ferde éllel minden szőrszálat pontosan elér."

Busaandrea

2018. július 17.

Eddigi legjobb szemöldökcsipeszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Eddigi legjobb szemöldökcsipeszem

An08

2018. március 27.

Itteni jó vélemények alapján választottam, de sajna nekem nem jött be. Ha gyors, határozott mozdulatokkal szeretném kiszedni a szemöldökömet, akkor beszakítja a szálakat. Lehet, hogy túl éles a széle, és egyszerűen elvágja azokat. Lassabban működőképesebb, de így sem tökéletes. A pici szálakat könnyebben lehet vele megfogni, de kérdéses, hogy egyben kiszedi e..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

demuskriszti

2017. október 11.

Az itteni magas pontszámú értékelések hatására vettem ezt meg, amikor elveszettnek hittem a szemöldökcsipeszem. Sajnos nagyot kellett csalódnom! Annyira vastag a vége, hogy nekem csak a legnagyobb szörszálakat szedte ki. A pici aprókat nem tudtam megfogni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Jujuci

2017. szeptember 27.

Nekem nagyon bejött! Szépen kiszedi a pici szőrszálakat is, nem tép, gyökerestül húzza. A design is cuki. Egyetlen pici hibáját tudnám csak mondani. Szerintem kissé túl éles, hegyes a vége, amitől könnyű megsérteni a bőrt. Ettől eltekintve, mindig ezt használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

flowing

2017. március 7.

Nekem is a rózsaszín pöttyös van meg, amióta megvan, nem is használom a régit, még a legapróbb szálakat is eltávolítja nem karcolja a bőrt sem.
Páromnak is megtetszett, a "rózsaszínsága" ellenére ő is vett magának egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Páromnak is megtetszett, a "rózsaszínsága" ellenére ő is vett magának egyet :)

Jdit04

2017. március 7.

Nekem is a rózsaszín pöttyös változat van meg, és egyszerűen hihetetlen! A második csipeszem és mérföldekkel veri az elsőt. Stabil, kézre áll és a legapróbb szálakat is gond nélkül el lehet vele távolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

minimano81

2017. január 17.

Nekem sem jött be egyáltalán :( Egyedül a design miatt kap csillagot. Amúgy nem tudom használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Effi

2017. január 17.

Kihúzó leszek, ez egy semmit sem érő csipesz. Lehet, hogy én vagyok annyira szerencsétlen, hogy kifogtam egy rosszat, de egyszerűen egy darab szemöldökszálat nem tudtam kihúzni vele. Még megpróbálom megköszörülni, hátha az segít. Pedig a cuki, rózsaszín pöttyös van meg. Nagyon sajnálom, hogy ilyen. Csak a dizájn miatt nem egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Csipetke

2016. december 23.

Nekem a rózsaszín pöttyös van meg .Olyan kis cuki.Tetszik,hogy van tartója higiénikusabb a tárolás és a szállítás is.Kézre áll és tényleg könnyedén eltávolítja a szőrszálakat.Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Evelyn7

2016. augusztus 1.

Első és egyben a legkedveltebb szemöldökcsipeszem. Nagyon precíz minden makacs kis szálat eltávolít. A dizájnja pedig csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.