Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. december 30.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Lágy, krémes textúrája semlegesíti a bőr egyenetlenségeit.

3 változatban kapható:

• sárga - eltünteti a szem alatti karikákatSá
  • zöld - elfedi a pirosságot
  • rózsaszín - élénkítő hatású

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

babszi11

2019. július 2.

Nekem pastel pink árnyalat van, de sajnos nem igazán fed.. másikat használok inkább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

tátombák

2018. augusztus 22.

A pastel green árnyalat meglepően híg,gyorsan fogy és nem érzem erősnek a fedését. Mármint nem rossz, de volt már ennél jobb zöld korrektorom is. Alapozó alá használom, könnyű eldolgozni, nem marad foltos. Az applikátor kellő mennyiségben veszi fel, függőlegesen tárolom, így nem hiszem hogy gondot okoz majd a végén kiszedni az utolsó cseppeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

farkasdorii98

2018. március 22.

A zöld szín van meg nekem, a halványabb piros foltokon halványít, de például a pattanásokat egyáltalán nem tünteti el nekem.:( Ezen kívül az applikátora nagyon kevés anyagot vesz fel. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

little.shana

2018. február 5.

Update: most vettem újra fél áron, a korábbi mindennapos használat mellett fél évig bírta nálam, amit egész jónak találok. Nagyon megszerettem ezt a terméket, szép arcképet ad :)
2017 május 19.
A pastel pink van meg és ugyan cuki a csomagolása, nekem nem a kedvencem, már előre félek, hogy a végén hogy fogom kiszedni belőle az utolsó miliket ezzel a fej megoldással. De maga a termék nagyon tetszik. Hamar szárad, a nedves beauty blender dupe-pal csak finoman bepaskolom a bőrömbe és álomszépen ott marad egész nap. A fedése egyáltalán nem erős, de mivel szemkörnyékre és az orrom mellett közvetlenül a pofimra használom, ott amúgy sincsenek pattanásaim, a tág pórusaimat és a karikámat pedig elfedi. Én önmagában is használom púderrel úgy, hogy csak ezt viszem fel az előbb említett területekre, korrektort a pattikra és színes, fedő púdert finoman mindenhová, így nagyon egészséges és természetes arcképet kapok. Az is nagyon hasznos számomra, hogy finom halvány rózsaszín színt ad, így az általában kissé sárgás és sötétebb alapozóimat be tudja állítani a neutrális, világos arcszínemre, anélkül, hogy az fakónak hatna. Összességében nagyon megérte az árát, és szívesen újravenném, ha nem vonnák ki addigra a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

2017 május 19.

cshrs

2018. január 4.

Nekem a Pastel green van meg, pirossag ellen. Mostanaban egyre tobbet hasznalom, es egesz jol meg vagyok vele elegedve. Egesz jol elfedi a kis piros reszeket, megse leszek tole Fiona... mondjuk utana megy ra az alapozo, de akkor is :D szoval a termek nagyon tetszik, de az aplikator eleg keves termeket vesz fel, amikor kihuzom a tubusbol, igy eleg sokszor kell beleraknom es kivennem. De hat legyen ez a legnagyobb problemam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Piko888

2017. október 14.

Update.:
Beszereztem a pastel pinket is és szintén kellemes meglepetés. Ahogy többen is írták, elég híg termékről van szó, de pont emiatt nem nehéz érzetű és könnyű eldolgozni. Én a fedéssel is elégedett vagyok: a zöldtől sem azt vártam, hogy tűntesse el a pattanást, hanem semlegesítse a piros foltokat.
A pinknél én erősebb rózsaszínre számítottam, de szerencsére tévedtem. Tökéletes a szem alatti terület világosítására alapozó fölé vagy akár anélkül. Lehet, hogy végleg kiváltja a többi korrektoromat.

Én a zöld változattal tettem egy próbát (de az előző 3 véleményt olvasva a pinket is ki fogom próbálni). Elég tudatosan kerülöm az Essence márkát, mert nem tartozom a célcsoportjukba és a minőséggel sem igazán vagyok elégedett (kivéve fehér fixáló púder és tusecset). Épp ezért kellemes csalódás volt ez a korrektor. Alapozó fölé vittem fel, gondolván, hogy alá felesleges és nagyon jól működik. Az erős zöld szín teljesen egybeolvad az alappal, de közben észrevehetően enyhíti a pirosságot. Szóval nem, nem lesz zöld az arc :) Blenderrel és ecsettel is jól működik. Korrekciós hatása tartós, bár most kevésbé pirosodik ki a bőröm. Nem gyűlik össze sehol, nem kopik foltokban, viszont az alapozóval együtt átfényesedik. A csomagolás nem túl igényes, de annyi baj legyen, az ára teljesen korrekt. Nem mondom, hogy nem lehet élni nélküle, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Update.:

Sztellus

2017. szeptember 26.

Zöldet vettem, szerintem borzalmas, semmit nem fed. Mindenhogy próbáltam már használni. Nekem ez kuka :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

googles

2017. szeptember 7.

Ez tényleg jó. A sárgát vettem, szem alatti sötétebb karikákra. Kiválóan működik, jobban, mint a többi szem alá szánt korrektor. Nekem nagyon bevált, hogy ez ilyen folyékony és nem sűrű. Így nem csinál száraz, sivatagos területet a szem alá, amitől ráncosnak tűnik. A színe is jól működik, pedig nem egyszerű az én bőröm színe, rózsaszínes világos, amin sok sárgás alapozó sötét vagy nem illeszkedik. De ez szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Picieri

2017. szeptember 7.

A sárga mellé vettem egy rózsaszínt,mert olyan jókat írtatok róla. Egyszerűen szuper! A szemem alá szoktam felvinni,kicsit keverve a sárgával és nagyon szép az eredmény. Kell nekik egy kis idő míg szépen összérnek,de nagyon jó. Tetszik hogy nem olyan sűrű,mert így olyan,mintha egész nap tudna hidratálni,és kevésbé ül meg emiatt a ráncokban is. Imádom!! Remélem sokáig megmarad és nem veszik ki a kollekcióból!😃😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

tara95

2017. augusztus 12.

Én is a pastel pinket szereztem be. Mivel kiüti a szemem alatti kékes részt így csatlakozom, nem erős a fedése, de hihetetlen módon felfrissíti, kivilágosítja ezt a területet. Könnyű eldolgozni, nem parfümös, nem szárít, olcsó. Gondolkozom a sárgán.

Nem hittem volna, hogy ennyire stabil helyet kap. Nekem a legjobban úgy vált be, hogy felviszem a bőrszínű korrektort, majd rögtön ezzel rámegyek, keverem. Azonnal deríti a trend it up és maybelline termékeket, világosítja és szépen bele is olvad a bőrömbe. Már nem is sminkelek nélküle, a sárgáért a barátnőm van oda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.