Essence

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Emci, Módosítva: 2017. január 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2016-os karácsonyi limitált kiadás

01 Santa's Back In Town verzióban kapható

Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

szeliger

2016. december 16.

Vettem én már körömre matricát az Essence-től a nyáron, jó volt, tartós is volt, szerettük. Ezért mertem berakni ezt is a kosárba, ráadásul a neten látott képek is jól mutattak.
A matricák a körömre könnyen feltehetők, jól ragadnak, a végüket méretre kell vágni. Ez a művelet azért odafigyelést igényel, ha a körömnél kicsit hosszabb, akkor mindenbe beleakad, ellenkező esetben pedig a körömből is levág az ember. A matricák sajnos nem túl tartósak, pár óráig szépen ülnek, de aztán az első rácspontig hajlamosak leszakadni, nemcsak az én kezemen, hanem a lányom kezén is így viselkedtek. Ettől még nem szedtük le őket, kíváncsian vártuk, hogy meddig bírják. Másnap felfedték való alapjukat, egy műanyag háló van bearanyozva, ugyanis az aranyozás nagyrészt lekopott, nézegethettük az átlátszó műanyagot. Leszedése egyszerű, simán lehúzható a körömlakk lemosása előtt.
Azt sem nagyon értem, hogy az összesen 14 darab matricából miért lett hat darab is egészen kis méretű. Egyikőnknek sincsenek nagy, széles körmei, de a kicsik max. a kisujjunkra lettek volna jók, máshova nem lehet használni őket. A nagyokból legalább le lehet vágni, meg lehet őket kicsinyíteni.
Összességében ez egy egyalkalmas, pár órás viseletre tervezett cucc, színházba vagy valamilyen esti eseményre dekoratív. Az alapkoncepció tetszik, de a minőségébe már bele lehet kötni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 16.