Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. november 24.

2012 szeptemberi limitált kiadás.

SweetViolet

2013. január 15.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, ez az első highlighterem. Nagyon kevés is elég belőle, és szépen mutat. Nekem nem porzik, ez lehet amiatt van, hogy nem ecsettel viszem fel, úgy nem sikerül olyan pontosan felkennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

horvathm

2013. január 3.

nem akarom túlragozni, remek highlighter! picit porzik, de ettől függetlenül remekül használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Mesi

2012. december 17.

Nagyon szép kiemelő, szemöldök alatt a legmutatósabb nekem, de arccsonton is szeretem! Tényleg nem csillámos szerencsére, hideg szaténfényű.
Lehetne tartósabb, de összességében teljesen megérte, beépült a reggeli rutinomba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Kmanci

2012. november 10.

Nagyon szép selyem fényű, nincsenek benne óriási csillámok. Régóta szerettem volna egy ilyen nagyobb kiszerelésű highlightert, mert a Sleek duo-ban lévő elég picike, és nincs szívem a hétköznapokon "elpocsékolni", viszont highlighter nélkül nem tudom elképzelni a sminkelést. Szerintem ez nagyon jó termék, és ennyi pénzért ajándék... :)

Update: láttam a vélemények közt, hogy van, akinek eltört leejtésnél. Na el kell mondanom, hogy én 10 használatból 8-szor ejtem el, annyira nem áll a kezemre a doboza, vagy én nem is tudom. Egyszerűen béna vagyok. Semmi más sminktermékemet nem szoktam így hajigálni, mint ezt. És még nem tört el se a doboz, se a púder benne, úgyhogy ha lehetne, ezért még egy csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

terke29

2012. november 9.

Szép selyemfényű,ici-picit porzik,de nem vészes,szemre használva alappal nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 9.

Picieri

2012. november 7.

Már lemondtam róla, mert eddig mindig a lefosztott állványokat találtam, de épp mikor már nem is érdekelt, megláttam, hogy újra lett töltve a helye!! Meg is vettem és nagyon jó. Szépen diszkréten csillog, a szemöldökcsontra használom és mivel oda a szemöldököm miatt szemhély alapot is teszek, elég tartós lesz ezáltal. Kissé valóban potyog, de nem annyira zavaróan. Nagyon szép színe van, már most rettegek, mi lesz ha elfogy, de remélem sokáig kitart majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

radioaktiva

2012. november 6.

Nagyon szeretem ezt a highlightert, mióta megvan mindennap használom. Diszkrét, szép selymes fénye van. Viszont nagyon ügyesen sikerült leejtenem ÉÉÉÉÉÉÉÉS !: bár a púder picit összetört, de a doboza nem, s mivel remekül zár, ezért - bár óvatosabban - de tökéletesen használható ! Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 6.

indian holi

2012. november 6.

Már a megjelenésnél kinéztem, de valamiért nem vettem meg. Még ma is kaptam a Müllerben (bár ez volt az utolsó),de néha újratöltik. Ha túlzásba esünk vele, nagyon csillog. Viszont csak éppen áthúztam vele a pirosítót és a kiemelt pontokat az arcon és így nagyon szép. 995 ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

andrej

2012. október 10.

Jó vétel volt, diszkréten csillámos, szép, selyem fényű. Kissé porzik, így óvatosan kell vele bánni. Árat és mennyiséget nézve megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 10.

laker88

2012. október 1.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg egy nagyon szép színű púder, feltéve minimálisan csillámos, de nagyon szép fényt ad az arcnak. Már régóta kerestem egy ilyen highlightert, ami árban és mennyiségben is ennyire baráti. Érdemes beruházni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.