Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

2012 szeptemberi limitált kiadás.

ayse

2017. június 3.

Gyonyoru ecset.pihepuha.nem túl tömött.nekem pont megfelelel.millió ecsetem van közép es felsőkategóriasok de ezt nagyon sokat használom.foleg highlighterhez.
Ha van valakinek aki nemhasznalja megveszem másodiknak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 3.

Ha van valakinek aki nemhasznalja megveszem másodiknak)

Husiii

2013. február 1.

Szeretem, bár nem mindig használom. Emlékszem, hogy nagyon sokszor bejártam a Müllerbe, hogy enyém lehessen ez az ecset, de mindig üres kézzel kellett távoznom, mert nem tudtam beszerezni, aztán felhagytam a beszerzésével. Egy hét múlva ismét bementem a Müllerbe és végre sikerült a beszerzése.:) Meglepően jól sikerült, puha, nem hullik, igényes darab

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Mesi

2012. december 17.

A kollekció highlighterével együtt használom, arra éppen ideális. Mind a szemhéj, mind az arc része megfelelő. Puha, nem hullik, nincs "mű" szaga, kézreálló. Meglepődtem, mennyire igényesre sikerült ez a darab, korábban nem ezt tapasztaltam ezzel a márkával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

terke29

2012. november 9.

Nagyon praktikus,jó kialakítású ecset,nem hullik a szőre,kellően tömött.Nem egy MAC,de ezt nem is vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 9.

Laura

2012. november 3.

sajnos nem tudtam ezt az ecsetet beszerezni, pedig nagyon kell :((( kerestem neten de sehol sem találtam. aki esetleg tud honlapot ahol meg lehet rendelni, vagy árulja, írjon ide legyen szíves: csibasport@citromail.hu. előre is köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

andrej

2012. október 10.

Végre nekem is sikerült megszereznem, már vadászom rá egy ideje. :) Nagyon jó ecset, puha, könnyű, nem hullik a szőre, kétféle kialakításával utazáshoz nagyon praktikus! Eddig highlighterhez próbáltam, szépen lehet vele dolgozni, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

falatka18

2012. október 1.

.agyon kis puha ecset. a kicsi végét korrektor eldolgozásra használom, a nagyobbik végét pedig pirosító felvitelére. nagyon praktikus és hasznos kis termék én imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Kmanci

2012. szeptember 28.

Csak sajnos a szolnokiban nem. Ott még mindig a Ready for boarding kiadásból van kint 2 darab maradék termék...

Update: megérkezett... :) Le is csaptam rá! Nagyon tetszik, jó kis tömött, puha ecset. Egyelőre csak a highlighterhez próbáltam ki, de szerintem sokoldalú kis ecset, pláne így, hogy két oldalú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

notpublic.bonnie

2012. szeptember 8.

nagyon jó kis ecset, nekem Ausztriából már megvan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

nagyon jó kis ecset, nekem Ausztriából már megvan! :)