Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. november 24.

2012 szeptemberi limitált kiadás.

3 árnyalatban kapható.

Husiii

2013. január 31.

Ami legjobban megtetszett ebből a kiadásból az a highlighter volt és a legvilágosabb szemhéjpúder. Igazából csak a highlightert szerettem volna megvenni, de mikor megláttam, hogy mennyibe kerül kicsit lelombozódtam. Aztán megnéztem a szemhéjpúdert és meglepően tapasztaltam, hogy ugyan az a színe mint a highlighternek csak pár száz ft-tal olcsóbb. Így hát a szemhéjpúder jött velem haza, de nem csak azt a funkciót tölti be.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Mesi

2012. december 17.

A lilát vettem meg, mert megfogott nagyon ez a szín. Hideg árnyalatú lila, brutális fedéssel.
Hétköznapra éppen hogy csak belemártom az ecsetet. Jól satírozható, viszont akkor kicsit szürkésebb matt lesz, nem pedig fényes.
Eddig minden essence szemhéjpúderemnek (az a 2 db, amivel próbálkoztam :D) gagyi volt a tartóssága még alappal is, ez jobban bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

terke29

2012. november 9.

Nézegettem már itt a Rossmannban,a világos bézs tetszik nagyon,viszont én highligter-nek venném-ha-venném.Nagyon jól pigmentált minen szín,de a másik kettő számomra túl sötét.De attól még szépek.
Update:
Idekint leakciózták az egész állványt,úgyhogy 0.80€-ért/db vettem ecsetet,szemhéj formázó szettet,highlihtert,és a lila színű szemfestéket(bézs már nem volt).Nagyon szép szín,alappal tartós,nem porzik,mélyítővonalba teszem,nekem ott nagyon látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 9.

Update:

timilla

2012. november 7.

A lilát használom, nagyon jól pigmentált, van egy kis fénye a színnek, és tartós is. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 12.

Nem annyira tetszik mert nagyon porzik, és ecsettel a lila sem nagyon jön ki, inkább szürkésnek tűnik. (A lila szín van meg) Ujjal tesztelve a teszteren pedig nagyon szép volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.