Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ginerva, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

2015-ös decemberi limitált kiadás

"Az átlátszó ajakbalzsam csillámokkal garantálja a ragyogó megjelenést a karácsonyi időszakra. Emellett pedig hidratálja, ápolja az ajkakat, így az eredmény puha, ápolt ragyogó ajkak."

01 the eternal ice árnyalatban kapható

Vizililiom

2017. január 2.

Nagyon kis csábító volt ez az ajakbalzsam, ám nem minden a külcsíny... Nagyon tetszett, hogy átlátszó az egész csomagolás, valamint a termék csupa csillámos. Mikor először nyitottam ki, az illata is nagyon tetszett, sütis volt. Aztán egy darabig még így volt, majd egyre halványodott az illata. Még épp érezhető, de már nem olyan intenzíven. A csillámok az ajkakon egyáltalán nem látszódnak sajnos, pedig elsősorban ezért vettem meg anno.
De elsősorban a hatásával, vagyis annak nem-létével van a gondom, ugyanis fura mód, nem szívja be az ajkam, egy kissé zavaró réteget képez rajta, ami szép lassan lekopik, viszont az ajkaimat nem ápolja kellően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

eliana10

2016. február 10.

Egyszerű ajakápoló, különleges külsővel, semmi extra. A csillámok sajnos nem nagyon látszódnak felkenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Karolinekovacs

2016. január 8.

Több csillogásra számítottam, de legalább finom sütiillata van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Több csillogásra számítottam, de legalább finom sütiillata van. :)

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Isononyl Isononanoate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate