Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Irudi, Módosítva: 2021. január 5.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás, 2020. x-mas wishes candy kisses kollekció része

"Illatos Körömmatrica. Semmi nem hoz jobban ünnepi hangulatba, mint a karácsonyi vásárok meghitt estéi. Megédesíti a karácsony előtti várakozást, hogy teljesen átszellemülhess az ünnepekig!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Irudi

2020. december 18.

Nagyon megtetszettek a kis motívumok, így beszereztem egyet.
Jó sok matrica van rajta, és nem mind karácsonyi! Több olyan is van, amit ünnepektől függetlenül is fel lehet használni.
Valóban illatosak a matricák, de mivel úgyis kell rájuk egy réteg fedőlakk, az elnyomja az illatukat.
Az egyetlen negatívum számomra annyi, hogy a kerek formájúakra nem tudok annyi körömlakkot felvinni, hogy rendesen a helyükön maradjanak.
Felválik, felpöndörödik a kerek formák széle, vigyáznom kell, hogy pl. a cukorkával ne sebezzem meg az arcomat egy óvatlan mozdulatnál :D
(Elég élesek tudnak lenni...)
Eddig egyetlen matricát nem sikerült rendesen levennem az ívről, egy karácsonyfa kettétört, amikor le akartam szedni :(

Én ajánlom a szettet, most van karácsonyi időszak, dekoráljunk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Nagyon megtetszettek a kis motívumok, így beszereztem egyet.
(Elég élesek tudnak lenni...)

Én ajánlom a szettet, most van karácsonyi időszak, dekoráljunk! :)