Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2011. november 10.

6 szemhéjpúder árnyalatot található ebben a palettában, amelyek rengeteg kombinációs lehetőséget rejtenek magukban, így az egyedülálló fesztivál smink garantált. A paletta még kis tükröt, egy kétvégű szivacsos applikátort és egy mini szemceruzát is rejt magában.

01 rock chick´s név alatt kapható

Csipetke

2016. június 21.

Én itt jutottam, hozzá még régebben.Nekem tetszik főleg a kis ecsetes része nagyon könnyű vele dolgozni a szemceruzája is elég tartós,jó nem egy drágább darab de ebben az árban szerintem helyt áll. Nem elég erősek a színek de nem is mindig vágyom rá.Laza napokra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

OAdrienn

2013. december 22.

Többet vártam tőle. Amennyire szeretem az Essence monóit, ez a paletta annyira csalódás volt. Egyedül a beige árnyalatot szerettem. A többi kritikán aluli volt. Pigmentáltságuk szinte alig volt, a színek élettelenek voltak, porzottak. A palettához járó szemceruza viszont nagyon jó volt, a kétvégű ecsettel egyetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

arcoiris

2013. szeptember 10.

A két sötétebb szín, a szemceruza és a kis ecset használható. A fehér highlight-ként. Akciósan megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

vikkancs

2012. augusztus 23.

egyáltalán nem rock koncertre vagy fesztiválra való. :/ ami azért nagy kár, ha már You Rock a neve -.-
A szemceruzáját imádom, a tükör is olyan szép... a színek meg hát... elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

A szemceruzáját imádom, a tükör is olyan szép... a színek meg hát... elmegy.

Heli

2012. július 8.

Leárazva vettem meg anno, kb. 500 Ft-ért. Alappal használva egész jó, az applikátort is szeretem, a ceruza szerintem nagyon maszatol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

aprouleany

2012. május 9.

Nekem tetszenek a színek a palettában, sajnos nem túl tartósak, de alappal egy kicsit tovább bírják. Hétköznapokon teljesen kihasználható a paletta, de nem egy rock koncerten vagy egy fesztiválon, még a színek sem illenek a rockos stílushoz. Az applikátort és az ecsetet is lehet szerintem használni (nem értem a sminkbloggereknek köszönhetően elterjedt applikátor-iszonyt, mert bár satírozni nem lehet vele, vagy éleket eldolgozni, de azért nem egy teljesen felesleges dolog, mert sokkal könnyebb vele a mozgó szemhéjra felvinni a színt). A szemceruza viszont szerintem borzalom, fél óra elteltével már elmászik és maszatolódik, pedig a színe nagyon jó; és irritálja a szememet is, eddig ez az egyetlen essence szemceruza, amitől "berobban" a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

yarabi

2012. március 28.

Nem igazán tartozik a kedvenceim közé,hiszen alig látszik...az eddig megvásárolt essence termékeim közül a leggyengébb láncszem!Semmiképpen sem venném újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Biu

2012. március 16.

Valóban gyengusra sikerült ez a paletta, a csomagolás miatt megvettem, de kb 2-3 hét után elajándékoztam unokahugiknak. Nem lehet satírozni, gyengén építhető, halott színek...pedig ígéretesnek tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

renny07

2012. február 24.

A csomagolás annyira tetszett, hogy megvettem...Nyáron, amikor sokat utazgattunk, akkor jó szolgálatot tett.Igaz, hogy 2-3x kellett újrakenni. A én is szettben a ceruzát én is szeretem, az eset pocsék... A színek nekem tetszenek, de a pigmentáltságuk az valami borzasztó. Hozzáteszem, hogy alappal nem próbáltam. Összességében én is jobbra számítottam, de nyáron szerintem megint ez lesz az utazó palettám.
Tőlem ezért kap egy 4-est.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Tőlem ezért kap egy 4-est.:)

Any

2012. január 22.

Tényleg nem a legjobbra sikerült ez a kis paletta:\ Azt hiszem a csomagolása végett lehetne azt mondani erre, hogy nagyobb a füstje mint a lángja. A 6db színből a legsötétebb és a legvilágosabb színhez nyúlok néha néha. A többi az valami borzadály , ahogy elmondták előttem nagyon gyengén pigmentáltak a színek. Az hozzájáró két végű ecset-aplikátor is elég gyengére sikerült. Az egészben a legjobb a szemceruza:) Puha, tartós és jól eldolgozható. Csak a ceruza miatt kap egy 3ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.