Essential Care

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Essential Care organikus balzsamja gyengéd a szoptatásnak kitett érzékeny mellbimbókkal. Olíva- és kókuszolajjal, shea vajjal, méhviasszal és körömvirág kivonattal ápol. Használhatod már a baba születését megelőzően is. Nem szükséges lemosni szoptatáskor.

Természetes összetevőkkel készült. Mentes a káros adalékanyagoktól. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Felhasznalo888

2017. augusztus 3.

Fontos szempont volt számomra, hogy a mostanában olyan gyakran ajánlott lanolin helyett találjak egy állati származékoktól mentes mellbimbó ápolót. Nem vagyok vega, de nem szívesen adnék faggyút a kisbabám szájába, főként azért, mert a tisztítási folyamatok számomra nem túl meggyőzőek.
Kézbe véve meglepődtem a tégely méretén, az ajakápolók jutottak eszembe róla - de nagyon gazdaságos. Nem kell lemosni szoptatás előtt, vékonyan kenve is hatékony és szépen hámosít, rövid idő alatt csökkenti a gyulladást. Körül belül első hónapban használtam intenzíven, utána még egy hónapig hébe-hóba és még így is megmarad kb a két harmada, amit azóta piros popsira meg grízes baba bőrre használtam.
Elég zsíros állagú, sárgás színű kenőcs, apró szemcsék vannak benne, de viszonylag könnyen elolvadnak használat során.
Itt találtam rá KM-án, mint sok más értékes vegytiszta kozmetikumra - ezért köszönöm Nektek!!!
Jó választásnak bizonyult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Jó választásnak bizonyult!

Nono1322

2016. augusztus 17.

Csakis olyan krém jöhetett szóba, ami nem tartalmaz kemikáliákat, mert féltem a kisbabám egészségét. Ez a készítmény teljesen természetes, ezért is tetszett meg elsőre. Nem sebesedik tőle ki a mellem, csodásan ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

aivil

2016. február 4.

Talán minden kismama ismeri ezt a nem éppen kellemes jelenséget, ami a szoptatással jár (aki nem, annak nagy szerencséje :D) nekem megváltás volt ez az organikus balzsam, mostanra semmi sebesedés, nagyot könnyített a mindennapjainkon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 4.

szivarvany80

2015. július 17.

Igazi életmentő balzsam! Szépen regenerálja a bőrt. Kicsit féltem, hogyan fogok szoptatni, ha alaposan bekenem a mellbimbóimat, de hamar beszívódott, nem jelentett problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract