Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyik, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Luxus bronzosító púder

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vfejes

2015. augusztus 5.

Sienna Earth verzióban van meg, ki tudja hány éve használom már! Pár hónapja tűnt fel, hogy kezd kifogyni, látszik a tokban az alja. Erre múlt héten egy hajnali indulás során sikerült végre darabokra törni. Az előző Estee bronzerem is kb. ilyen sorsra jutott, ennyi idő után. Sajnálom amúgy kidobni, valószínű igy is fogom használni, általában úgy is csak itthon szoktam, nem hurcolom, nem szükséges, nagyon tartós. Mesés szín, kicsit arany csillámos, arcon alig látható. Télen-nyáron jó választás. Szuper könnyű felvinni, krémes, finom, tartós. Még egy örökkévalóságig elég lesz a maradék is. Java, elfelejtettem írni: szinte minden sminkhez ezt használom, kb. min heti 2 alkalommal. Ritkán többször is. Love

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

gyik

2014. augusztus 21.

Nagyon jó minőségű, iszonyatosan puha, selymes, jól pigmentált. Az enyém világosabb árnyalatú, enyhén szatén fényű (11 Sun Kiss).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 21.