Estée Lauder

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 20.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Hosszú, kicsit kúpos szemre való ecset amely szakszerűen keveri és lágyítja a színeket kívülről beleflé haladva a zökkenőmentes színátmenet eléréséért. Minden Estée Lauder ecset a legjobb minőségű anyagokból készül, hogy biztosítsák a legmagasabb szintjét a makeup művészetének.

topsminkotti

2019. június 25.

Hát az Estée Laudernek nem ez az ecset a csúcsterméke:) El lehet vele lenni, satíroz, puha, de egy Mac 217-sel összehasonlítva jóval erőtlenebb. És nagyon drága. Nekem mindig az ár/érték arány a legfontosabb és ebből a szempontból nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Lexi99

2019. június 10.

A leírás bontosan leírja amit tud. Valóban gyönyörűen el tudtam vele dolgozni a színeket, tökéletesen tudtam vele dolgozni, azóta is az eszemben jár amikor sminkelek.
Biztos, hogy fogok venni otthonra egyet, hiányolom.
Az ecset valódi szőrből készült, nagyon kellemes érzés a szemhélyamnak, nem karcol, nem maszatol, símogat és satíroz. 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Biztos, hogy fogok venni otthonra egyet, hiányolom.