Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Bronzosító gyöngyök

gyik

2016. február 9.

Itt a KM-en jutottam hozzá nagyon kedvező áron:-) Nekem nagyon tetszik, erőteljes szín, tehát óvatosan kell használni. Mondjuk a hozzá járó ecset egy vicc, nem is tudom mire gondoltak, talán vészhelyzetre, utazáskor használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.