Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Az illat (főbb) összetevői: mandarin, bergamot, narancsvirág, kókusz, karamel, jázmin, szantálfa

juditkaa70

2018. január 20.

Én aki egyáltalán nem szereti a gyümölcsös-virágos illatot,és még ez mellett nagyon nehezen találok magmnak parfümőt,ami úgy elsőre levenne a lábamról,
De,ez az illat minden csodát és illatott felülmúlt. Ami az illatáról eszembe jut..... Nyár..nap...tenger mindez a pálmafák közelében.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

ViviAnne

2016. április 23.

2009-es verziójával együtt ez is meg van! *-* Egyszerűen Bronze Goddess függő vagyok, nem is csoda, hiszen ezek a parfümök a palackba zárt nyarat rejtik magukban. ^^ Parfüm mániám nem ismer határokat, és míg sok parfümöt nem vásárolok meg újra, addig ez a parfüm az amelyikből mindig kell, hogy legyen tartalékom, ami elég nehéz feladat limitált illat révén. ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

petra8403

2015. június 28.

Azt kaptam, amire számítottam.
Kókusz, naptej, nyár, strand.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Azt kaptam, amire számítottam.
Kókusz, naptej, nyár, strand.

szeliger

2013. április 18.

Nagyon, nagyon szerettem. Forró nyári napok illata, csupa napsütés. Nem túl tartós, két-három óránként frissítendő, de egy testpermettől ezt is várja az ember. Ma elővettem, már csak kevés van az alján, tiszta nyaralós hangulatom lett. Remélem a 2013-as verzió is hasonló lesz, a 2012-es meg sem közelítette. Az sokkal inkább citrusos volt, ez pedig finom édeskés illat, bár az igazi a még ennél is régebbi Tom Ford-féle illat lenne, de már az sem kapható. Nem utolsósorban az üvege is nagyon tetszik, öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

BabyDoll

2011. szeptember 22.

Nekem A tökéletes nyári illat, már tavaly tudtam, hogy kell nekem, de sajnos limitált volt, és lekéstem róla. De idén sikerült lecsapnom rá, és az illatfelhő egyből a tengerpartra repített: citrusos illatokkal indít, később főleg a kókusz, egy pici karamella, és a tenger sós illata dominál. Picit változott a tavalyihoz képest. Mivel testpermetről beszélünk, elvileg nem is lehetne összehasonlítani mondjuk egy parfüm tartósságával, de én még órák után is érzem a csodás tengerparti egyveleget. Könnyed, de közel sem annyira, hogy észrevétlen maradjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.