Estée Lauder

Ár:   18 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Valeria, Módosítva: 2024. május 13.

Ár:   18 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

"Sima, lágy fényt ad arcodnak világos gyöngyházfényének köszönhetően. Exkluzív highlighter az ellenállhatatlan ragyogásért."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Valeria

2024. június 20.

Heathwave és Solar Crush színekben van meg, Modern Mercury-t is szeretném beszerezni. Ebből már kiderül hogy elégedett vagyok a termékkel:)
Szín: világos bőrre a Heathwave tökéletes, a Solar Crush már túl sötét, inkább már bronzernek tűnik mint highlighternek. Ettől még használom, csak sokkal kevesebb elég, a világosabb arany színűt bőven szórom mindenhová.
Állag: inkább krémes mint por, ecsettel is szoktam próbálkozni, de kézzel lehet legszebben eloszlatni. (Én úgy veszem észre hogy a limitált kiadású palettákban kapható highlighterek, még ha névleg ugyanezek közül valamelyik is, az állaguk más, szóval érdemes az eredetit kipróbálni.)
Kifejezetten örülök hogy csak 3 színben létezik, nincs hiányérzetem az arany további árnyalatai iránt. Feltételezem ennyiből is mindenki megtalálja a tutit ami működik a saját színeihez. Az Estée Lauder ebben a műfajban nekem 5 csillag, alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 20.