Estée Lauder

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   12 900 Ft
Kiszerelés:   6 x 2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

2016-os limitált nyári kiadás

5 neutrális és egy bársonyos türkiz árnyalatot tartalmazó kompakt.

Zazzye

Korcsoport: < 18
2018. július 14.

Csatlakoznom kell a kritikusok táborához. A színek nagyon szépek, de nem túl pigmentáltak, nem tartósak, idővel összecsomósodnak a szemhéjon. Az árát nem érte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 14.

misno

2017. április 4.

Egy kicsit kritikusabb leszek vele, mint az előttem szólók. Az áráért kicsit jobb minőségű, pigmentáltabb és kevésbé poros színeket vártam volna el. Alap nélkül nem túl tartós, pedig nem zsíros a bőröm. Az árnyalatok azért szépek, nyáron különösen jól érvényesülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Joaninha

2017. január 5.

Gyönyörű ez a paletta, nagyon szeretem nyáron a türkízes-aranyos-korallos színeket, ennek a palettának a segítségével nagyon ütős nyári sminkeket lehet készíteni korall színű rúzzsal párosítva. A szemhéjpúderek egyáltalán nem porzanak, viszont a pigmentáltságuk valóban hagy némi kivetni valót. Több rétegben kell felvinni a színeket, ha látványos eredményt szeretnénk elérni. Ezt talán nem várnánk el ebben az árkategóriában, viszont a tartósságukkal nincs semmi gond. Igaz, én ezek alá is tettem fel bázist, mert biztosra akartam menni, de szépen fent is maradt egyész nap. A csomagolása nagyon elegáns és gyönyörű. Olyan mint egy nyári csobbanás ez a paletta, a tengerpart és a napbarnított bőr jut róla eszembe. Nem bántam meg, hogy megvettem a színek miatt, de nem biztos, hogy megéri a teljes árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Wey1122

2016. augusztus 26.

Egész nyáron használtam ezt a palettát őt vittem haza a nyaralásra is! 30 fokos nyári melegbe alappal is szépen megmaradt. Világos színek és a csodaszél türkizes zöld igaz nem valami pigmentált,de szépen lehet rétegezni. Nekem mégis az utolsó két szín a kedvencem a palettából.Matt barna egészen fenomenális. Vannak nála jobb és rosszabb paletták is,de én első látásra beleszerettem és akartam őt ! Mindig az első megérzés a jó és még jó időbe itt egy kedves krémmániástól megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. június 15.

Nem bírtam ki, és a Bronze Goddess parfümmel és testápolóval együtt ezt a palettát is megvettem. Mert amióta van Bronze Goddess, azóta szemezek ezekkel a csodákkal, most meg is leptem magam vele. Előző hozzászólásra reagálva azt tudom mondani, hogy akkor a hátránya az előnye ennek a palettának. Én kreol bőrű, fekete hajú-szemű vagyok, nekem lettek ezek a színek kreálva. Valóban istennőnek érzem magam tőle. Szerencsére az a rettenet türkizes kék nem ilyen intenzív rajtam, hanem inkább szürke, kobaltkékkel keverve. Én még palettát nem tudtam úgy elhasználni, hogy minden szín egyszerre fogyott volna, itt is biztos lesznek kedvencek, de mindegyik színnel prímán elboldogulok,
Tartósság: szemalapozó nélkül fél nap stabil fedés, utána szétcsúszik (nekem lelógó szemhéjam van), viszont a kedvenc IsaDora szemhéjalapozómmal reggel 8-tól este 22-ig sziklaszilárdan tart. Imádom, és minden évben meg fogom venni, ha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 15.

szeliger

2016. május 10.

Szemre gyönyörűséges, kívülről aranyszínű dobozka, alul fényes, de ott nem zavaróak az ujjlenyomatok, a tetején apró kis fénylő arany pöttyök mattarany felszínen, tetején plexilap, elegáns. Kis műanyag ragasztószalag zárja le első használat előtt, ami azért egyben különösebb gond nélkül eltávolítható. Belül óriás tükör, műanyaglapkában az ecsetke, másik végén szivaccsal. Na ez a kis műanyag már problémás, régebben ezeket mindig kidobtam, amíg rá nem jöttem, hogy a megtartásukkal a tükör nem koszolódik össze, ezért pár éve gondosan visszarakosgatom használat után. Sajnos az én kompaktom így nehezen záródik, ha az ecset bentmarad, akkor egyáltalán nem tudom becsukni, ha kidobom belőle, akkor is nehézkes a zárása, de azért így már csukható. Így aztán az ecsetet félre is raktam, használni úgysem lehet semmire, az ecset része nagyon porozza a festéket, inkább a szokásos ecsetemet használom hozzá.
A színek első ránézésre szintén szemet gyönyörködtetőek, jó érzékkel lettek egymás mellé pakolva. A két szélső matt, a többi fényesebb. A legvilágosabb, matt szín számomra használhatatlan, szinte teljesen megegyezik a bőröm jelenlegi színével, ha még szemhéjalapot is használok, szerintem fölösleges még egy réteg festék, csak a vakolat vastagságát növeli. A másik matt szín, a csokibarna viszont főnyeremény, igen jól pigmentált, tartós, a legkevésbé porozós, a legtöbbet éri az egész palettából.
A fényesebb színek gyengébben pigmentáltak, a kék emiatt gyakorlatilag szintén használhatatlan, alig látszódik belőle valami, az arany árnyalatát meg perpill én nem szeretem. A bronzos barna nagyon szép, a rózsaszín pedig a szemöldök alá jól kihasználható, bár a bőrön egy árnyalattal melegebb tónusú, mint azt én eredetileg vártam. A fényes árnyalatok sajnos kicsit potyognak, estére a szemem alatt nem is kevés csilivili látható, ezzel együtt a festék maga tartós, amilyen intenzitást reggel a felvitelkor sikerült elérni, az estig azért jól tartja magát.
Hm-hm, ez a paletta biztosan nem ötös. Hatból három színt tudok jól kihasználni és valahányszor kézbe veszem, a kék miatt még bosszankodok is, nekem az is kéne, jelenleg szemceruzával pótolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.