Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Fényvédők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 4.

Nyáron a mindennapokhoz is jól használható alapozó alá, mivel olyan fényvédő, ami kiváló hidratáló hatást is biztosít.
Önmagában, smink nélkül leginkább strandoláshoz való a ragaszkodóan fénylő finishe miatt.
Az illatához nem ragaszkodnék, nem azért mert kellemetlen, csak felesleges szerintem, de szerencsére csak rövid ideig érződik.
Praktikus a 30 ml-es kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Praktikus a 30 ml-es kiszerelése.

Makk Zsuzsó

2015. május 23.

Isteni az illata, csak az arcra való verzió nekem nagyon zsíros. Városba jönni-menni ezért kizárt, de strandoláshoz szuper, mert nem hagyja kiszáradni a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.