Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. november 3.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

30 darab szemhéjpúder szín, 2 szájfény, 1 szemceruza és 1 kétvégű ecset. Mindezt csodás csomagolásban, állítható tükörrel.

Estée Lauder Colour paletta
Ár: 4.900 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Carnageous

2016. január 6.

A szemhéjpúderek csodálatosak! Gyönyörű színük van és tartósak is, a szemceruza is eszméletlen, ilyen fekete ceruzával még nem találkoztam és ez is egész nap tart, nem kenődik. Sosem voltam oda a szájfényekért, de ez a kettő meseszép! Nem ragad, tartós, gyönyörű színük van és hidratálnak. Ez a paletta nagyon el lett találva, minden nap használom, az összes szín benne van amire csak gondolhat az ember. Az ára húzós, én 10% kedvezménnyel vettem meg és így is hetekig gondolkoztam rajta, de a legjobb döntésem volt, főleg hogy már alig volt amikor megvettem! :D Imádom nagyon, minden forintot megért és az, hogy cserélhetőek a paletták és el tudom vinni magammal amelyiket akarom az külön öröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Fviki

2015. december 14.

Karácsonyi ajándék magamtól nekem. Elcsábultam nincs mese. Nem azért mert feltétlenül kell, hanem mert kell és csak. Szépek a színek, jó a minőségük, igényes a külcsín. Mi kell még? Hja, ha ezt a Titkos Télapó hozta volna meglepiként, akkor über-öröm lenne. Így marad az öt csillag. Ja, a Bobbi karácsonyi palettáiért indultam, de az Arénában előbb volt az EL bolt. Sajna így BB-ig nem is jutottam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 14.

Dori77

2015. december 2.

Nem mindegyik szemhéjfesték pigmentál olyan jól, a narancsos szájfény pedig szinte átlátszó, de nekem tetszik, hogy ennyire diszkrét a színe, nem szárít és tartós. Összeségében elégedett vagyok, ár-értkék szempontjából is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Wey1122

2015. december 1.

1 hónapja enyém ez a csodálatos paletta. Ildie adta az ötletet én meg beszereztem igaz nálunk 79 Euró volt de rendelésem mellé megint kaptam 6 termékmintát az Estee Laudertől de ez mellékes most.Paletta óriási és nehezen kezelhető,mert 17x19 cm összecsukva kinyitva ennek a duplája és egy reggeli gyors készülödés során ez bajokat okozhat. 30 darab mesés szín van benne .Szemhéjpúderek nagysága megegyezik az Urban Decay Naked paletáéval.
Vannak benne színek amik kétszer vannak benne a palettába ilyen a Blac Chrome,Wild Truffle,Waves.Színek mínősége változó van amelyik jobban pigmántál van amelyik nem. Mindenesetre szerintem jól kihasználható paletta ,nem is kell több nekem nem kell mostanába szemhéjúder vásárláson gondolkonom azt hiszem jó pár évig elég ez a mennyiség. Benne lévő szájfányek is tökéletes mínőségiek ,fekete szemceruza is. Külső tokja nehéz masszív műanyag,mínőségi cucc a javából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.