Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes hidratáló folyékony alapozó.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

médea

2012. június 2.

Nagyon szerettem, nagyon szépen fedett, úgy, hogy egyáltalán nem látszott a bőrömön, jól hidratált, nem nehezítette el a bőrt. Folyékony alapozó és így sokkal tovább tart mint a krémesek, mindennapi használat mellett egy üveg majdnem egy évig elég volt. Nagy kár érte, hogy már nem gyártják. Az utánna következő Double Wear már sokkal nehezebb alapozó, annak a viseléséről sosem tudtam megfeledkezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 2.