Estée Lauder

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rékam, Módosítva: 2015. október 18.

Kiszerelés:   11,3 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• Szétszórja a fényt, és csökkenti a vonalak valamint a ráncok megjelenését.
  • Kisimítja a bőrt és hibátlan fedést biztosít.
  • Beállítja a sminket, növeli az alapozó és ajakszínező tartósságát

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 18.

Hibátlan - és ez így igaz. Tökéletes társ a mindennapi smink elkészítésében, befejezésében. Örök élet+2 napig fog tartani, és így már bőven megéri az árát.
A kivitelezése, mint minden EL sminké igényes, amit szívesen veszünk bárhol elő, a csomagolásról is messziről látható a minőség. Elfogult de kritikus "Estée Lauderistaként" is csak ajánlani tudom az EL sminkjeit, huszon x éve használom őket, nagy megelégedéssel.
Aki a megbízható minőséget részesíti előnyben, annak tökéletes választás ez a márka.
(Fiatal, kezdő sminkelőknek is csak azt javasolhatom, hogy inkább vegyetek kevesebb, de minőségi, jó összetevős terméket, mint sok-sok olcsó, "ár-érték" arányban megfelelőnek mondott, de a gyakorlatban kompromisszumos, nem sok örömöt okozó sminket. Ha bekerül a repertoárba a tényleg minőségi termék, a silányabbhoz már nem fogtok nyúlni és az lesz a legdrágább, amit a jobb miatt úgyis a kör alakú irattárolóba fogtok küldeni... )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 18.

petraczimer

2017. október 29.

Lehet,hogy drága,de nagyon megéri az árát. Több, mint egy éve megvan és még csak a felét használtam el. Nagyon szép lesz tőle a matt alapozó is és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.