Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Szempilla hosszabító spirál.

fatime

2012. június 9.

Egy nagyon kedves rokonunk Amerikában él és mikor haza jött hozta anyukámnak ajándékba, de ő nekem adta mert nem használ szempillaspirált. Akkor arra gondoltam hogy majd szinte műszempilláim lesznek tőle az egyébként is nagy szempilláim. Sajnos nem így lett. Igazából rosszat nem tudok róla írni, de olyan kis semmilyen, fekete lett a szempillám, és talán egy picikét hosszabb is, de igazából semmi extra, én többet vártam tőle, az árát szerintem nem éri meg.(legalábbis ennyi pénzért én többet várok el) Előnye még hogy tartós, és könnyen le lehet mosni. Nagyon jó indulattal 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.