Estée Lauder

Ár:   $98   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2019. március 5.

Ár:   $98
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Látványosan megszépíti a nyak és a dekoltázs finom bőrét. Fényűző, célzott formula, amely azonnal feltölti a bőrt nedvességgel, a mellékelt innovatív masszírozó segítségével pedig élettel telivé varázsolja azt.

Folyamatos használat mellett a pro-kollagén komplex és a több szinten ható Shaping Technology felveszik a harcot a gravitáció ellen, a feszesebb hatásért és simább textúráért. A bőr ragyogó és egyenletes lesz a kezelt területeken.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)