Estée Lauder

Ár:   £38   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 9.

Ár:   £38
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

8 nude árnyalat, 3 finish-ben multifunkcüiós használat.

Az Oh Naturelle!  paletta Violette influencer, sminkművész és Estée Lauder Global Beauty Director új alkotása.

Lexi99

2019. június 11.

Ma volt szerencsém kipróbálni, és nagyon bejött!
A csillám nem pereg, a matt színek, intenzívek, nagyon szépen össze tudtam őket dolgozni. Külön tetszett az is, hogy nem csak az arcomra tudom tenni, hanem árnyékolásra is alkalmas. Mindenképp érdemes kipróbálni, ár-érték arányban nagyon megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Ma volt szerencsém kipróbálni, és nagyon bejött!